رونمایی لیندا کیانی از حلقه ازدواج لاکچری اش+ عکس

لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون است. لیندا کیانی (زاده ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان) می باشد. به تازگی تصویری در فضای مجازی از حلقه ازدواج لیندا کیانی بازیگر سرشناس منتشر شده است.

رونمایی لیندا کیانی از حلقه ازدواج لاکچری اش+ عکس

لیندا کیانی بازیگر سینما و تلویزیون است. لیندا کیانی (زاده ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان) می باشد. به تازگی تصویری در فضای مجازی از حلقه ازدواج لیندا کیانی بازیگر سرشناس منتشر شده است که در ادامه می بینید. لیندا کیانی دارای یک خواهر و 4 برادر می باشد.bazigaraan_124125999_796747784247221_8002803956893898755_n

لیندا کیانی در ۲۳ شهریور ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی دارای یک خواهر و ۴ برادر است. کیانی دوره کارشناسی ارشد فلسفه را در دانشگاه مفید گذرانده‌است. فعالیت‌های هنری را با شرکت در دوره‌های آموزش بازیگری در کلاس‌های آموزشی تحت نظارت محمدرضا شریفی‌نیا و آزیتا حاجیان آغاز کرد. پس از این دوره، در کلاس‌های آموزشگاه بازیگری سمندریان و کلاس های فن بیان خانم مهتاب نصیرپور شرکت کرد؛ و با معرفی شریفی نیا، وارد مجموعه بازیگران سریال تلویزیونی ساعت شنی شد و با بازی در این مجموعه تلویزیونی در نقش مهتاب، توجه علاقه مندان سینما را به بازی و توانایی‌های خود جلب کرد. لیندا کیانی پیشنهاد بازی در سریال پربیننده شهرزاد را رد کرد.

لیندا+کیانی

 

ارسال نظر