اولین عکس از حبیب فرج الله چعب امروز در دادگاه انقلاب / کیفرخواست تروریست خوانده شد

اولین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حبیب فرج‌الله چعب ملقب به حبیب اسیود، سرکرده گروهک تروریستی حرکت النضال امروز (سه شنبه، 28 دی ماه) در شعبه 26دادگاه انقلاب اسلامی به ریاست قاضی افشاری برگزار می شود.

اولین عکس از حبیب فرج الله چعب امروز در دادگاه انقلاب / کیفرخواست تروریست خوانده شد

حبیب فرج الله چعب کیست؟ حبیب فرج الله چعب مشهور به حبیب اسیود سرکرده گروهک تجزیه طلب است. حبیب فرج الله چعب گروهک حرکه النضال را هدایت می کند.

حبیب فرج الله چعب یکی از طراحان اصلی حمله تروریستی به رژه اهواز است. حبیب فرج الله چعب در سال 97 عملیات های بمب گذاری را به عهده گرفت.بر اساس کیفرخواست صادره، اتهام وی اداره و سرگروهی گروه تروریستی به نام «حرکه النضال العربی لتحریرالاحواز» و طراحی و اجرای عملیات‌های بمب‌گذاری و تروریستی متعدد در استان خوزستان از جمله حمله به مردم اهواز در جریان رژه هفته دفاع مقدس در سال ۹۷ است که منجر به شهادت ۲۵ نفر از شهروندان اهوازی شد

بمب گذاری در اداره مسکن و شهرسازی اهواز، عملیات بمب گذاری سازمان برنامه و بودجه اهواز، بمب گذاری در اداره محیط زیست، بمب گذاری انتقال خط لوله‌های نفت، بمب گذاری در محور انتقال نفت آبادان به اهواز و ماشهر، بمب گذاری در فرمانداری دزفول و آبادان،بمب گذاری در بانک سامان اهواز و  برنامه ریزی برای بمب گذاری در دادگستری اهواز از اهم موارد تفهیم شده به این متهم در کیفرخواست می باشد

گفتنی است چعب طی سالهای اخیر در کشور سوئد زندگی میکرده و تابعیت این کشور اروپایی را اخذ و از همان جا اقدام به طراحی اقدامات تروریستی و جدایی طلبانه خود می کرد.

حبیب+فرج‌+الله+چعب۹

حبیب+فرج‌+الله+چعب۷

حبیب+فرج‌+الله+چعب۶

حبیب+فرج‌+الله+چعب۲۰

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۹

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۸

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۷

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۶

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۵

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۴

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۳

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۲

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۱

حبیب+فرج‌+الله+چعب+5

حبیب+فرج‌+الله+چعب۱۰

حبیب+فرج‌+الله+چعب+4

حبیب+فرج‌+الله+چعب+3

حبیب+فرج‌+الله+چعب+2

حبیب+فرج‌+الله+چعب+1

حبیب+فرج‌+الله+چعب

ارسال نظر