قایق سواری الناز شاکردوست با لباس ناجور+عکس

الناز شاکردوست بازیگر جوان و با اخلاق سینمای ایران است.

قایق سواری الناز شاکردوست با لباس ناجور+عکس

الناز شاکردوست  بازیگر جوان و با اخلاق سینمای ایران است. الناز شاکردوست برخلاف ظاهر پر شر و شوری که دارد اما شخصیتی بسیار آرام و بی حاشیه است. در بیستمین جشن حافظ که امسال متفاوت برگزار شد الناز شاکردوست جایزه بهترین بازیگر زن سینما را کسب کرد. در ادامه  خانه لاکچری الناز شاکردوست بازیگر معروف را با محیطی سرسبز و زیبا می بینید

 

118144861_712192652703527_8508110456875108631_n

 
 

الناز شاکردوست با انتشار تصاویر زیر نوشت:

بالاخره امروز تى تى رو دیدم، حالم خوبه… استودیو بهمن_شهریور٩٩

در بخش بهترین بازیگر زن سینما تندیس حافظ به ژاله صامتی و الناز شاکردوست اهدا شد.

ژاله صامتی برای بازی در فیلم سینمایی «درخونگاه» موفق به کسب جایزه بهترین بازیگر زن سینما در بیستمین جشن حافظ شد که پس از دریافت جایزه‌اش با یادی از علی معلم گفت: از تمام گروه «درخونگاه» که با دل خود این فیلم را ساختند تشکر می‌کنم. خوشحالم برای فیلمی که خیلی دوستش دارم و نقشی که برایش زحمت زیادی کشیدم این جایزه را دریافت می‌کنم.

در این بخش تندیس دیگری نیز در نظر گرفته شد که این تندیس به الناز شاکردوست برای نقش‌آفرینی در فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» رسید.

 

 

الناز شاکردوست نیز پس از دریافت جایزه بهترین بازیگر زن سینما اظهار داشت: این جایزه برایم ارزشمند است چرا که بنیانگذار این جشن انسان ارزشمندی مثل علی معلم است. چقدر جای او خالی است و چقدر خوب که زنی جنگجو چون آذر معماریان این چراغ را روشن نگه داشته است.

الناز شاکردوست زاده ۷ تیر ۱۳۶۳ در تهران بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایرانی است.

او بازیگری را با تئاتر آغاز کرد. در سن نوزده سالگی، با بازی در فیلم گل یخ در سال ۱۳۸۳، به کارگردانی کیومرث پوراحمد، پا به عرصه سینما گذاشت و ظرف کمتر از یک سال در ۴ فیلم سینمایی نقش آفرینی کرد.

 

ارسال نظر