علت ازدواج نکردن سارا رسول زاده لو رفت + تصاویر و بیوگرافی

سارا رسول زاده بازیگر سریال نجلا با حضور در برنامه دورهمی مهران مدیری در پاسخ به اینکه مهران مدیری گفت چرا ازدواج نمیکنی گفت :

علت ازدواج نکردن سارا رسول زاده لو رفت + تصاویر و بیوگرافی

سارا رسول زاده بازیگر سریال نجلا با حضور در برنامه دورهمی مهران مدیری در پاسخ به اینکه مهران مدیری گفت چرا ازدواج نمیکنی گفت : من متولد 68 هستم و 31 سالمه و فکر میکنم برای ازدواج زود است و یک چیز رو از ته دلم میگم که همیشه احساس می کنم خیلی کوچولو ام هر وقتبزرگ بشم ازدواج می کنم. سارا رسول زاده بازیگر جوان که نقش نجلا را در سریال نجلا بازی کرده  از مجری‌گری به بازیگری رسیده ‌است. سارا رسول زاده متولد 18 شهریور 1368  است.

 

132305120_453689768961860_6507716950819481952_n

سارا رسول زاده با سریال عاشقانه منوچهر هادی به شهرت رسید اما قبل از این سریال که سه سال قبل در شبکه خانگی به نمایش گذاشته شد، اجراهای بسیار موفقی داشت. سارا رسول زاده فارغ التحصیل لیسانس رشته مدیریت صنعتی دانشگاه تهران و فوق لیسانس کارگردانی است. با تئاتر دانشجویی شروع کرد و با شبکه خانگی به شهرت رسیده است.

 

سارا رسول زاده

زندگی خانوادگی سارا رسول زاده

سارا رسول زاده در یک خانواده 6 نفره به دنیا آمده و دو خواهر و یک برادر بزرگتر دارد و خودش ته‌تغاری خانواده‌است.  سارا رسول زاده به صورت جدی فعالیت خود را قبل از دانشگاه با تئاتر عروسکی شروع کرد

 

سارا رسول زاده

در دوران دانش آموزی و دانشجویی در زمینه تئاتر هم فعال شد تا اینکه برای ورک شاپ دکتر علی رفیعی از بین 40 نفر انتخاب شد و با نمایش یرما به کارگردانی ایشان اولین بار روی صحنه رفت

 

سارا رسول زاده

اجرا یک اتفاق بود

ورود سارا رسول زاده به عرصه اجرا به گفته خودش یک اتفاق بوده‌است. او می‌گوید:  یک روز کسی که هرگز نفهمیدم چطور و از کجا من را میشناخت تماس گرفت و ازمن برای تست مجری گری دعوت کرد

 

سارا رسول زاده

تست دادم و قبول شدم به این ترتیب اولین بار در سال 1388 وقتی 20 ساله بودم با برنامه ترمه طلا برای گروه کودک به کارگردانی محمدرضا حیدری مجری گری را شروع کردم

بعد از اولین تجربه اجرا در سال 1393 با سریال پرده نشین در نقش هاجر همسر یک طلبه به نام براتعلی با بازی محسن کیایی جلوی دوربین رفت. این تجربه خاص استعداد سارا رسول زاده در بازیگری را به رخ کشید.

 

سارا رسول زاده

 

اما شهرت اش از اسفند 1395 با سریال عاشقانه ها در شبکه خانگی به کارگردانی منوچهر هادی کنار بازیگرانی چون هومن سیدی، محمدرضا گلزار و مهناز افشار شروع شد.

 

سارا رسول زاده

 

بازی در نقش نجلا

سریال نجلا مجموعه پربیننده ای است که رسول زاده در آن نقش اصلی زن را بازی می‌کند و همین امر به شهرت او می افزاید . باید دید بازی او در این سریال چقدر مورد توجه قرر می‌گیرد.

 
 

 

ارسال نظر