عاشقانه های دیده نشده ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش + تصاویر

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان شهریورماه 93 ازدواجش با گلوریا هاردی را علنی کرد و با مراسمی راهی خانه بخت شد.

عاشقانه های دیده نشده ساعد سهیلی و همسر فرانسوی اش + تصاویر

ساعد سهیلی بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان شهریورماه 93 ازدواجش با گلوریا هاردی را علنی کرد و با مراسمی راهی خانه بخت شد. گلوریا هاردی بازیگر ایرانی و فرانسوی سریال کیمیا همسر ساعد سهیلی است و این زوج هنرمند چند سالی است که زندگی مشترک بی حاشیه ای دارند.

ساعد سهیلی

زندگی شخصی ساعد سهیلی

ساعد سهیلی متولد 30 بهمن 1366 در مشهد فرزند نویسنده و کارگردان سینما سعید سهیلی است . وی فعالیت هنری خود را از سن چهارده سالگی با نقش کوتاهی در فیلم شب برهنه ساخته ی سهید سهیلی آغاز کرد همچنین فیلم بردار پشت صحنه در برخی کارهای پدرش بوده است. گشت ارشاد، متروپل و کلاشینکف از دیگر فیلم های این بازیگر است.

ساعد سهیلی

همسر ساعد سهیلی

گلوریا هاردی بازیگر خارجی ( فرانسوی ) سریال کیمیا همسر ساعد سهیلی است.گلوریا هاردی ملیتی ایرانی، فرانسوی دارد و فارسی را خوب متوجه نمی شود. او مادری ایرانی و پدری فرانسوی دارد و همه اقوامش در فرانسه زندگی می کنند.

ساعد سهیلی

ازدواج ساعد سهیلی

ساعد سهیلی چند سالی است که ازدواج کرده است و متاهل است. ساعد سهیلی وقتی به فستیوالی در پاریس دعوت شده بود با گلوریا هاردی آشنا شد و با هم ازدواج کردند. گلوریا هاردی یک رگ فرانسوی دارد و در سریال کیمیا نیز به عنوان بازیگر حضور داشته است. ساعد سهیلی این روزها با فیلم اتاق تاریک در سینماها است و در این فیلم ایفاگر نقشی متفاوت شد که در زندگی مشترکش با گلوریا هاردی هم تجربه آن را داشت.

ساعد سهیلی

زیر سایه پدر با بازی ساعد سهیلی

از بچگی، سر تمرین تئاترهای پدرم در مشهد می رفتم و همیشه هم افتخار می کردم که کارهای موفقی می ساخت پدرم قهرمان من بوده و هست به هر شکلی دوست دارم زیر سایه اش باشم.

ساعد سهیلی

مشهور شدن ساعد سهیلی

ساعد سهیلی در چهارمین تجربه اش با فیلم گشت ارشاد پدرش در سال 1390 به شهرت رسید، و رفته رفته با حضور در فیلم های کلاشینکف، 50 کیلو آلبالو و … این شهرت بیشتر و بیشتر شد.

ساعد سهیلی

فیلم های سینمایی ساعد سهیلی

لاتاری (1396)

اتاق تاریک (1396)

ماهورا (1395)

گشت ارشاد 2 (1395)

50 کیلو آلبالو (1394)

مالاریا (1394)

پل خواب (1394)

رخ دیوانه (1393)

کلاشینکف (1393)

چند متر مکعب عشق (1392)

متروپل مسعود کیمیایی (1392)

پات امیر توده روستا (1392)

او خوب سنگ می زند هادی محقق (1391)

همه چیز برای فروش امیر ثقفی (1391)

بشارت به یک شهروند هزاره سوم (1391)

گشت ارشاد (1390)

تلوزیونی میان ماندن و رفتن (1389)

یک خیانت منصفانه (1388)

چارچنگولی (1387)

شب برهنه (1380)

نمایش خانگی

نهنگ آبی (1397)

ساعد سهیلی

تجربه با کارگردان های دیگر

در سال 1389 به پیشنهاد یکی از دوستانش در تست بازیگری فیلم بهروز شعیبی و جواد عزتی بنام تلوزیونی میان ماندن و رفتن حاضر شد و توانست در این فیلم بازی کند.

ساعد سهیلی

اشاره ساعد سهیلی به اختلاف سنی اش با همسرش گلوریا هاردی

بعد از اکران فیلم اتاق تاریک و صحبت های زیادی که درباره این فیلم و داستانش وجود داشت ، ساعد سهیلی در یک گفتگو درباره داستان این فیلم صحبت کرد و در میان صحبت هایش به اختلاف سنی با همسرش اشاره کرد.

ساعد سهیلی

صحبت های ساعد سهیلی درباره فیلم اتاق تاریک و اختلاف سنی با همسرش

ساعد سهیلی در این گفتگو که بخشی از آن را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت ، گفت : اصولا من فیلمی را کار میکنم که دغدغه ای در آن ببینم ، اتاق تاریک یکی از آن کارها بود. به نظر من بدترین کار اینه که حرف نزنیم ، بی آبرویی میشه و این چیزا .... خوشحالم که وزارت ارشاد اجازه اکران این فیلم رو داد .

ساعد سهیلی ادامه داد :من با خانومم اختلاف سنی دارم و اینجا هم در این فیلم این اختلاف سنی وجود داشت . من خیلی از افرادی که این اتفاق براشون افتاده رو درک میکنم و میدونم که خاطرات تلخ گذشته براشون تکرار میشه اما این فیلم نگاه دغدغه مند دارد.

ساعد سهیلی

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی

ساعد سهیلی با همسرش گلوریا هاردی شهریورماه سال 93 زندگی مشترک را آغاز کرد .گلوریا هاردی ملیتی ایرانی فرانسوی دارد و با بازی در سریال کیمیا در نقش آزاده در میان مردم شناخته شد. این زوج اختلاف سنی حدودا 6 ساله ای با هم دارند و خانم بازیگر شش سال از همسرش بزرگتر است.

ساعد سهیلی

بازی ساعد سهیلی در فیلم اتاق تاریک

ساعد سهیلی و ساره بیات زن و شوهری فیلم اتاق تاریک هستند که با هم اختلاف سنی چند ساله ای دارند و در پی مشکلی که برای کودکشان رخ میدهد با مسائل جدیدی در زندگی مشترک روبرو میشوند. اتاق تاریک فیلمی به کارگردانی روح الله حجازی است که درباره دغدغه های زندگی مشترک و مشکلات کودکان است . بازیگرانی چون ساره بیات، ساعد سهیلی، محمد امامی، امیررضا رنجبران، مروارید کاشیان، ژیلا دایی، رضا احمدی و بازیگر خردسال؛ سید علیرضا میرسالاری در فیلم اتاق تاریک به ایفای نقش پرداخته اند.

ساعد سهیلی

جوایز و افتخارات ساعد سهیلی

1 نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر گشت 2 (1395)

2 برنده جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشنواره بین المللی فیلم رَباط "مراکش" چند متر مکعب عشق (1394)

3 برنده تندیس زرین بهترین بازیگر نقش اول مرد از جشن خانه سینما چند متر مکعب عشق (1394)

4 نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر رخ دیوانه (1393)

5 نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر گشت ارشاد (1390)

6 برنده تندیس بهترین بازیگری مرد در بخش فیلم های ویدئویی از جشنواره بین المللی فیلم کیش میان ماندن و رفتن (1390)

ساعد سهیلی

گفتگو با ساعد سهیلی و همسرش

تو با بازی در فیلم های پدرت شناخته شدی، اما از جایی به بعد تلاش خوبی کردی که هویت مستقلی برای خودت دست و پا کنی. به نظر می آید بیرون آمدن از سایه نام پدر مشهور کار سختی باشد که تجربه اش کردی، درست است؟

من به پدرم افتخار می کنم و تلاش نمی کنم از زیر سایه اش بیرون بیایم، ولی همیشه سعی کردم جدی گرفته شوم. اما ممکن است گاهی حرف هایی مثل این که هرچقدر هم تلاش کنی باز پسر فلانی هستی، تمرکز مرا به هم می زند، اما سعی می کنم خودم را جمع و جور کنم و بیشتر به فکر کارم باشم.

به هرحال فرزندان سینماگران مشهور که وارد سینما می شوند، همیشه با این اتهام روبه رو هستند که با پارتی و به واسطه شغل والدینشان به سینما آمده اند. فکر می کنی این طرز ورود برای همه مجاز باشد؟ آیا واقعا همه بازیگرانی که با این روش آمده اند، مستعد هستند؟

خیلی ها آمدند که اولین فیلمشان، آخرین فیلمشان هم شد و رفتند. حتی خیلی ها هم پافشاری کردند بمانند، اما مردم از بس قبولشان نکردند دیگر آبرو برایشان نماند. بالاخره اول و آخر و تصمیم گیرنده نهایی مردم هستند که چه کسی بماند و چه کسی برود. مهم ادامه کار و ماندگاری بازیگر است که به خودش و مردم بستگی دارد.

ساعد سهیلی

تو نشان دادی که واقعا مستعدی و حضور و درخشش در سینما حق توست. حسنِ «گشت ارشاد» با این که باز حضور در فیلمی از پدرت بود، اما از استعدادت خبر می داد و سهم مهمی در دیده شدن و ادامه مسیرت داشت. به جز پدرت، کدام کارگردان نقش مهمی در کارنامه ات و تثبیت تو در سینما دارد؟

نمی شود فقط از کارگردان اسم برد، باید بگوییم در چه فیلمی دیده شدم. چون سینما یک کار گروهی است و دیده شدن یک بازیگر به همه عوامل یک فیلم بستگی دارد. فکر می کنم چند مترمکعب عشق، رخ دیوانه و گشت ارشاد، فیلم هایی بودند که مردم آنها را دوست داشتند، حتی فیلم 50 کیلو آلبالو هم مورد توجه مردم قرار گرفت و فروش خیلی خوبی داشت.

ساعد سهیلی

حاشیه هایی هم سر این فیلم به وجود آمد. تا به حال دو فیلم جنجالی و حاشیه ای در کارنامه داری؛ یکی همین و دیگری هم گشت ارشاد که به دلیل بعضی اعتراضات، خیلی زود از پرده سینما پایین کشیده شد. فکر می کنی این از بخت خوبت باشد یا از شانس بدت؟

مهم این است که فیلم ها دیده شود. خیلی دوست دارم فیلم هایم ارزش این را داشته باشند که تماشاگران دو یا سه بار برای دیدن آنها به سینما بروند.

ساعد سهیلی

خانم هاردی به نظر شما بهترین بازی ساعد در سینما مربوط به کدام فیلم است؟

من همه بازی های ساعد را دوست دارم، به ویژه همین فیلم هایی که از آنها اسم برد؛ چند مترمکعب عشق، رخ دیوانه و البته گشت 1 و 2٫

ساعد سهیلی

ساعد برای بازی در فیلم ها و نقش های مختلف از شما هم مشورت می گیرد و با شما صحبت می کند؟

بله، من هم تا جایی که بتوانم سعی می کنم مفید باشم و نظراتم را به او بگویم. وقتی مشغول بازی در نقش رها و سریال «کیمیا» بودم، همیشه با ساعد تماس می گرفتم و او با این که خودش سر صحنه فیلم «مالاریا» بود، کمک های خوبی به من می کرد.

جوان اول های سینمای ایران در دهه های گذشته معمولا شمایل خاصی داشتند و بزن بهادر هم بودند. اما جوان اول های امروز سینمای ما باتوجه به اقتضائات سینما و تغییر فضای فیلم ها، متفاوت از تیپ های قدیم هستند. تو یکی از جوان اول های خوب و امروزی سینمای ایران هستی و به نوعی جوان امروزی کشور ما را با همه نقاط قوت و ضعفش بازتاب می دهی. دلیل اقبال مردم بویژه جوان ها به نقش ها و بازی هایت را در چه می دانی؟

سینما همیشه سعی می کند به جامعه نزدیک شود. جوان اول های سینمای گذشته شبیه آدم های آن روز جامعه بازی می کردند و برای همین با اقبال مردم مواجه می شدند و آن همه طرفدار داشتند. وقتی تماشاگر خودش را روی پرده سینما ببیند و حس کند که به آن شخصیت نزدیک است، راحت تر با نقش و آن بازیگر ارتباط برقرار می کند. فکر می کنم دلیل دوست داشتن نقش های من هم همین باشد که به شخصیت های جامعه نزدیک هستند.

زندگی خصوصی گلوریا هاردی بازیگر دو رگه و همسرش ساعد + عکس های جذاب و دیدنی | ساعدنیوز

خانم هاردی، ساعد الان به عنوان یکی از بازیگران خوب و جوان سینمای ایران شناخته می شود. فکر می کنید دلایل این موفقیت و محبوبیت چه باشد؟

ساعد خیلی برای نقش هایش زحمت می کشد و انرژی می گذارد و نتیجه اش را هم می بیند. خوشحالم که او در کارش موفق است. ضمن این که ساعد در عین موفقیت و محبوبیت، فروتنی اش را حفظ کرده است.

ساعد! سال گذشته دو فیلم مالاریا و پل خواب را در جشنواره داشتی و نقش های مرتضی و شهاب را خیلی خوب بازی کردی، اما این دو فیلم پس از گذشت یک سال هنوز اکران نشده است. این همه تاخیر در اکران فیلم خیلی به اثر ضربه می زند.

بله، دلم می سوزد که چرا هنوز اکران نشده اند. چون فکر می کنم یکی از بهترین بازی هایم در فیلم پل خواب بوده است. خیلی برای این نقش زحمت کشیدم.

بیوگرافی گلوریا هاردی، همسر ساعد سهیلی / عکس -

قبول داری اگر این دو فیلم در زمان مناسبی اکران می شد، با پیشنهادهای خوب دیگری هم در این یک سال روبه رو می شدی؟

ممکن بود اتفاقات متفاوتی بیفتد. البته معتقدم فیلم خوب هر زمانی دیده خواهد شد و من از اتفاقات سالی که گذشت راضی ام.

تا به حال سه بار برای فیلم های گشت ارشاد، رخ دیوانه و گشت 2 نامزد دریافت سیمرغ بلورین نقش مکمل مرد از جشنواره فیلم فجر شدی. بالاخره قرار است با چه فیلمی بزنی توی گوش سیمرغ؟!

(می خندد) راستش نمی دانم. هرچه قسمت باشد. به نظر من نباید در وهله اول به جوایز فکر کرد، باید بیشتر به فکر کیفیت کلی فیلم بود.

پوشش متفاوت گلوریا هاردی در ایران +عکس | نشان آنلاین

خانم هاردی فکر می کنید ساعد چه زمانی و برای بازی در چه نقشی برنده سیمرغ بلورین شود؟

نمی دانم، سوال سختی است. بازیگر نباید برای جایزه بازی کند، انشاالله می گیرد.

نه، سال بگویید و یک نقش خاص!

نمی دانم به خدا. سه سال بعد برای بازی در فیلم گشت3! (همراه ساعد می خندند)

پیش بینی خوبی بود. حالا ساعد! قبل از این که هوایی شوی و درباره گشت 3 و سیمرغ ات فکر و خیال کنی، کمی هم درباره گشت 2 صحبت کنیم. هم گریمت خیلی خوب است و هم نقشت دشوارتر از قسمت قبلی بود. پیش بینی می کنی فیلم در اکران چه سرنوشتی پیدا کند؟

من خیلی به اکران این فیلم و استقبال تماشاگران از آن امیدوارم و فکر می کنم که مردم راضی از سالن سینما بیرون بیایند. امیدوارم این طور باشد و تماشاگران فیلم را دوست داشته باشند.

گلوریا هاردی همسر ساعد سهیلی + عکس

ماجراهای حسن و عطا و عباس قرار است تا کی ادامه پیدا کند؟

اگر مردم از قسمت دوم هم به اندازه قسمت اول راضی باشند، احتمالش زیاد است که قسمت سوم آن هم ساخته شود.

احتمالی در کار نیست، باید قسمت سوم آن را بسازید. چون خانم پیش بینی سیمرغ کردند برای شما.

آهان، بله. درآن صورت نشان می دهیم که می شود قسمت های دیگری هم برای فیلم ها ساخت که خوب شود.

گلوریا هاردی: فکر نمی‌کردم ازدواجم با ساعد برای مردم مهم باشد- اخبار رسانه ها تسنیم - Tasnim

کنایه خوبی به بعضی از فیلم ها بود.

کنایه نبود. معمولا قسمت های دوم و سوم فیلم ها در همه جای دنیا بخوبی قسمت اول نیست. خیلی استثنا پیش می آید که قسمت دوم هم مثل قسمت اول خوب باشد، یکی از این نمونه های استثنایی گشت 2 است! (می خندد)

کمی هم از همین فیلم «ماهور» بگو که 3 ماه تو را در بیابان های اهواز مشغول کرده است.

ماهور یک فیلم دفاع مقدسی است که حرف های تازه ای برای گفتن دارد. قصه فیلم در سه روز اول جنگ می گذرد.

بیوگرافی گلوریا هاردی و همسرش ساعد سهیلی + ماجرای ازدواج و عکس - مطلب نیو

چطور با دور بودن از همسر و خانواده کنار می آیی؟

به خاطر علاقه ای که به سینما دارم، سعی می کنم بتوانم تحمل کنم. همه ما سینمایی ها امیدواریم حداقل نتیجه این دور بودن از خانواده، ساخت فیلم های خوب و ارزشمند باشد.

بیوگرافی گلویا هاردی همسر ساعد سهیلی همراه عکس های بارداری و مدلینگ - سبزپندار in 2020 | Fashion, Raincoat, Jackets

شما چطور با این شرایط کنار می آیید خانم؟

کنار آمدن با این شرایط سخت است، اما می دانم که این دوری به دلیل اقتضای شغل است.

یک نکته جالب درباره شما زوج هنرمند این است که هر دو بهمنی هستید. جالب تر این که آقای سعید سهیلی هم بهمنی هستند. «سهیلی های بهمنی، سینما را قرق کردند» هم تیتر خوبی است، نه؟

(می خندد) دامادمان هم مثل من متولد 30 بهمن است. الان طوری است که وقتی خواستگار می آید، اول از او می پرسیم بهمنی است یا نه!

گلوریا هاردی و همسرش به همراه بیوگرافی “گلوریا هاردی”

خانم قرار نیست شما را در یک فیلم مشترک ببینیم؟

دو پیشنهاد سینمایی در این باره داشتیم، اما به نتیجه نرسید.

ساعد حالا که به خاطر ازدواج، پایت به بوردو باز شده، کمی از آنجا برایمان بگو.

بوردو یکی از شهرهای زیبا و ساحلی فرانسه است و آب و هوای بسیار خوبی دارد. من هم به خاطر همسرم و دیدن خانواده و اقوام او زیاد به آنجا می روم.

گلوریا هاردی و همسرش به همراه بیوگرافی “گلوریا هاردی”

خانم هاردی شما چطور؟ نظرتان درباره ایران چیست؟

مردم ایران را عاشقانه دوست دارم. بالاخره هر چه باشد، ایران و فرانسه هردو وطن من هستند.

فرانسه یکی از کشورهای پیشرو در سینماست و کلی چهره تحویل سینمای جهان داده. بازیگر محبوب فرانسویتان کیست؟

فرانسه بازیگر خوب و محبوب زیاد دارد. اما اگر بخواهم الان به عنوان نمونه از کسی اسم ببرم، به ماریون کوتیار و برنیس بژو اشاره می کنم.

عکس های جدید ساعد سهیلی و همسرش گلوریا هاردی - عکسیاتو | عکس بازیگران

ساعد، خانمت در مدت زمان کمی و با پشتکار و استعدادی که دارد، خیلی خوب فارسی را یاد گرفته و صحبت می کند. تو چطور؟ زبان فرانسه را بلدی؟

بلدم، اما هر جا هم کم بیاورم از بادی لنگوئج استفاده می کنم و کارم را راه می اندازم!

بیوگرافی گلوریا هاردی و همسرش + عکس های بازیگر زن و در موزد زندگی هنری و شخصی

خانم هاردی یک بار گفت اگر در جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران با فرانسه بازی کند، دوست دارد بازی مساوی شود. تو چطور ساعد؟ اگر بازی تک حذفی باشد، دوست داری کدام تیم ببرد؟

من همیشه طرفدار آن تیمی هستم که ضعیف تر است و امکانات کمتری داشته.

خب، من جوابم را گرفتم!

ما با همین امکانات کم خیلی کارها در فوتبال کرده ایم. دم فوتبالیست های ما گرم.

 

ارسال نظر