ماشین فوق لاکچری و میلیاری بهاره رهنما لو رفت + تصاویر

ماشین فوق لاکچری و میلیاری بهاره رهنما بازیگر سرشناس را در ادامه می بینید.

ماشین فوق لاکچری و میلیاری بهاره رهنما لو رفت + تصاویر
آنچه دیگران می خوانند:

ماشین فوق لاکچری و میلیاری بهاره رهنما بازیگر سرشناس را در ادامه می بینید. بهاره رهنما بازیگر 46 ساله ایرانی است. بهاره رهنما بازیگر معروف زن ایرانی می باشد. بهاره رهنما فعالیت در عرصه بازیگری را از سال ۱۳۷۱ آغاز کرده و تاکنون در سریال خوب بد زشت، بچه مهندس و فیلم سینمایی توفیق اجباری نقش آفرینی کرده است. بهاره رهنما تاکنون دو بار ازدواج کرده و یک فرزند دختر به نام پریا از همسر اولش دارد. 

بهاره رهنما

بهاره رهنما

ازدواج بهاره رهنما با امیرخسرو عباسی

بهاره رهنما متولد دهم آذرماه ۱۳۵۲ در روستای هزاوه از توابع شهر اراک است. بهاره رهنما تحصیلاتش را در دو رشته ادبیات نمایشی و حقوق قضایی به ترتیب تا مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به پایان رسانده است.

 

بهاره رهنما

همسر جدید بهاره رهنما مالک برند آرایشی بهداشتی هاینس و ژاکسیاست می باشد. در واقع باب آشنایی این دو از زمانی که بهاره رهنما مدل تبلیغاتی این برند بود شروع شد و نهایتاً هم منجر به ازدواج شد. خانواده بهاره رهنما در حال حاضر متشکل از همسر جدیدش امیر خسرو عباسی و دخترش پریا قاسم خانی است.بهاره رهنما در ۴ شهریور ۹۷ در اولین سالگرد ازدواجشان ، جشن لاکچری گرفت و در این باره نوشت : میدانید مرد که خوب باشد زن بی شک بهترین می شود باور کنید مرد ، زن را می سازد و پشت هر مرد موفق زنی است که خیالش از مردانگی مردش جمع است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه