عکس/ ظاهر جدید لاله مرزبان

عکسی که لاله مرزبان به تازگی در صفحه رسمی اینستاگرامش منتشر کرده است.

عکس/ ظاهر جدید لاله مرزبان

لاله مرزبان (زاده ۲۹ دی ۱۳۷۲ در ازنا) بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایران است. لاله مرزبان از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه‌ای به تئاتر مشغول شده‌است. لاله مرزبان نقش‌هایی را در سریال‌های هوش سیاه، آنام، ستایش ۳ و فیلم هیس دخترها فریاد نمی‌زنند ایفا کرده‌است. مرزبان در سال ۱۳۹۵ با طی کردن یک فراخوان برای فیلم، به عنوان نقش اصلی در فیلم زیر سقف دودی بازی کرد. همچنین او به مدت سه ماه با آقای علیرضا میرعلی در رشته تاتر همکاری کرد و سر انجام تاتر شب جمعه را ساختند.

زندگی‌نامه

از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه‌ای به تئاتر مشغول بوده‌است و بعد از تحصیلات دانشگاهی، دوره‌های آزاد بازیگری دانشگاه تهران را گذرانده‌است. در سن شانزده سالگی علی‌رغم مخالفت‌های خانواده مبنی بر ورودش به عرصه بازیگری، در سال ۱۳۸۸ با ایفای نقشی کوتاه در سریال هوش سیاه به کارگردانی مسعود آب پرور وارد عرصه هنر شد.

لاله مرزبان با نقشی فرعی در فیلم هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند سال ۱۳۹۲ به کارگردانی پوران درخشنده تجربه حضور در سینما را به صورت کوتاه کسب کرد اما حضور پررنگ وی در فیلم زیر سقف دودی در سال ۱۳۹۵ ساخته خانم درخشنده، در نقش کیانا و به همراه بازیگرانی چون مریلا زارعی، فرهاد اصلانی، بهنوش طباطبایی و آزیتا حاجیان، مرزبان را در مسیر جدید هنری قرار داد. او می‌گوید در طی یک فراخوان انتخاب بازیگری وارد این فیلم پوران درخشنده شده‌است.

 

ظاهر جدید لاله مرزبان + عکس

 

 

 

ارسال نظر