پوشش متفاوت و کمتردیده شده از بهنوش بختیاری/ عکس

بهنوش بختیاری، چهره شناخته شده سینما و تلویزیون تصاویری متفاوت از کار جدیدش که در یک روستا فیلمبرداری می‎شود را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

پوشش متفاوت و کمتردیده شده از بهنوش بختیاری/ عکس

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است.بهنوش بختیاری تیرماه سال 86 با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است.بهنوش بختیاری (زادهٔ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۵۴ در تهران) بازیگر و منشی صحنه ایران است.بهنوش بختیاری دارای مدرک کارشناسی در رشتهٔ زبان فرانسوی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران است.  بهنوش بختیاری در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در سال 1394 بهترین بازیگر نقش دوم زن شد.

زندگی شخصی بسیاری از چهره های مشهور زیر ذره بین طرفداران و مخالفانشان قرار دارد و بر همین اساس حاشیه جزو جداناشدنی زندگی این افراد سرشناس است.

بهنوش بختیاری یکی از سلبریتی های کشورمان است که زندگی خصوصی اش بارها و بارها با حاشیه سازی روبرو شده است و انتشار تصاویری متعدد و معرفی آنها به عنوان همسر خانم بازیگر یکی از پررنگ ترین حاشیه های چند سال اخیر است.

 

بهنوش بختیاری تیرماه سال 86 با محمدرضا آرین نویسنده و کارگردان کشورمان ازدواج کرد اما تابحال هیچ تصویری از همسر خانم بازیگر منتشر نشده است.

 

بهنوش بختیاری ، چهره شناخته شده سینما و تلویزیون تصاویری متفاوت از کار جدیدش که در یک روستا فیلمبرداری می‎شود را در صفحه شخصی خود منتشر کرد.

تصویری متفاوت از بهنوش بختیاری

 

ارسال نظر

 

روی خط رسانه