الهام چرخنده | همسر سابق الهام چرخنده | الهام چرخنده الان کجاست | الهام چرخنده بی حجاب

الهام چرخنده راهی بیمارستان شد |حال الهام چرخنده وخیم است

الهام چرخنده حال خوشی ندارد دست به دعا شوید.

الهام چرخنده راهی بیمارستان شد |حال الهام چرخنده وخیم است

الهام چرخنده بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است. الهام چرخنده یکبار ازدواج ناموفق داشته است و حاصل آن ازدواج یک فرزند پسر بود. الهام چرخنده برای بار دوم با فرشید نوابی یکی از بازیگران سینما و تلویزیون ازدواج کرد. الهام چرخنده برای بار سوم با یک روحانی ازدواج کرد. الهام چرخنده به تازگی راهی بیمارستان شده است علت چه بود؟

در پی انتشار خبر بستری شدن الهام چرخنده (زهرایی) بازیگر سابق سینما و تلویزیون در فضای مجازی با او در این باره گفت‌وگو کردیم.او ضمن تکذیب خبر بستری شدن خود در یکی از بیمارستان‌های تهران اعلام کرد: خداراشکر حال خوبی دارم و در کربلای معلی دعاگوی همه مردم هستم.

الهام چرخنده

گفتنی است الهام چرخنده (زهرایی) چند سالی است که در کربلا به همراه همسرش زندگی می‌کند.

همسر الهام چرخنده کیست؟

او تاکنون سه بار ازدواج کرده است. در سال ۱۳۷۵ با فرشید نوابی از بازیگران ایرانی ازدواج کرد.حاصل این ازدواج یک پسر بنام ارسطو هست.این زوج بعد از سالها زندگی در سال ۹۳ از هم جدا شدند و پسرش ارسطو نزد پدرش زندگی می کند.از همسر اولش یک پسر به نام شایان دارد که اطلاعات دقیقی از همسر اولش در دست نیست.چرخنده بعد از جدایی از همسر دومش با سید محمد درویشی که یک روحانی است ازدواج کرده است و حالا در شهر کربلا زندگی میکند.

wxUcfZxx5UFU

الهام چرخنده الان کجاست؟

الهام چرخنده و همسرش به عراق مهاجرت کردند و در گفتگویی چرخنده اظهار داشت: مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم، طی این مدت بارها به ایران هم آمده ام و باز هم خواهم آمد.

وی گفت: به اندازه توان و وسعم در این شهر عزیز به فعالیت های فرهنگی می‌پردازم. به هر حال هر جا فرصتی برای نوکری «امام حسین (ع)» باشد من با سر می روم، خوشخبتانه از وضعم در شهر کربلا و زندگی در عراق راضی هستم.

چند روزی بود خبر مهاجرت الهام چرخنده از ایران در فضای مجازی دست به دست می‎شد که این بازیگر سینما و تلویزیون امروز اعلام کرد دلیل مهاجرتش به عراق، به دلیل شغل همسرش بوده و بعد از آن مجددا به ایران باز می‌گردد.

الهام چرخنده | بیوگرافی و عکس های الهام چرخنده و همسرانش از ازدواج اول تا سوم

الهام چرخنده بی حجاب

الهام چرخنده در نوروز سال 1393 با انتشار یک ویدیو و در پوشش چادر به رهبر انقلاب فرا رسیدن عید را تبریک گفت و تغییر حجاب خود را علنی کرد. همین اقدام او باعث حمایت و مخالفت های بسیاری شد. بسیاری از طرفداران، او را سمبل تبلیغات چادر دانسته و از او حمایت کردند.

الهام چرخنده از آن پس شروع به فعالیت های اجتماعی برای تبلیغات حجاب و چادر کرد و به گفته خود، مشکلات بسیاری را در این راه متحمل شد.

فیلم های الهام چرخنده

        1375  عروسی مهتاب

        1380  هما

         جنایت و مکافات

        1380  شب یلدا

        1387  سوگند

        1391  دامنه های سفید

        1392  اسب ها همچنان می تازند

        1392  عشق و جنون

سریال های الهام چرخنده

        1379  داروخانه پرماجرا

        1380  من یک مستأجرم

        1382  دایره تردید

        1390  ششمین نفر

        1392  پروانه

        1392  آوای باران

        1394  آسمان من

        1394  بزم آخر

 

 

ارسال نظر