ریحانه پارسا/ریحانه پارسا دوباره برهنه شد+ عکس18+

درست از فردای سریال" لیلا" ، ریحانه خانم پارسا با عکس های مدلینگ خود به صدر حاشیه های فضای مجازی بدل شد.

ریحانه پارسا/ریحانه پارسا دوباره برهنه شد+ عکس18+
آنچه دیگران می خوانند:

ریحانه پارسا با انتشار تصاویری پس از سریال پدر پا به دنیای حاشیه گذاشت.ماه گذشته خبر طلاق و جدایی و مهدی کوشکی و ریحانه پارسا حواشی بسیاری را به وجود آورد. همان زمان برخی معتقد بودند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است. ریحانه پارسا  در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است. ریحانه پارسا  دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است.

ماه گذشته خبر طلاق و جدایی و مهدی کوشکی و ریحانه پارسا حواشی بسیاری را به وجود آورد. همان زمان برخی معتقد بودند که این حواشی و شایعات بخاطر جذب فالو و دیده شدن است. ریحانه پارسا  در اسفند 1377 در تهران متولد شد. پدر او شغل آزاد دارد و مادرش خانه دار است و داری 2 خواهر کوچک تر از خودش است. ریحانه پارسا  دارای مدرک دیپلم رشته نمایش از هنرستان سوره است.

ریحانه پارسا   که چند روز گذشته در ویدئویی اعتراف کرد هیچ وقت با مهدی کوشکی عقد نکرده است و با این حال در یک خانه زندگی میکردند، پس از مهاجرت به ترکیه به دیدار امیر تتلو رفته و البته این خبر را هیچکدام از آنها تا این لحظه رسانه ای نکرده اند.

درست از فردای سریال" لیلا" ، ریحانه خانم پارسا با عکس های مدلینگ خود به صدر حاشیه های فضای مجازی بدل شد.
او البته بی توجه به لعن و نفرین ها، راه خود را رفت و با زبان و بی زبان گفت که لیلا چادری یک نقش بود و انتخاب او ، شخصیت واقعی او استایل چیز دیگری ست.

در ادامه همان روند ریحانه با شلوار کوتاه در جشن یک نمایش حاضر شد و جنجال های عجیب غریبی به پا شد که هنوز هم تنور آن در فضای مجازی داغ و سوزان است.

جنجال شلوار ریحانه پارسا و پاسخ بنزینی او + عکس

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه