لیلا بلوکات | لیلا بلوکات چند سال دارد | لیلا بلوکات در بچه مهندس | بیوگرافی لیلا بلوکات

فوری/لیلا بلوکات کشف حجاب کرد | تغییر عجیب لیلا بلوکات بعد از کشف حجاب

لیلا بلوکات با جدید ترین عکس بی حجاب خود غوغا به پا کرد.

فوری/لیلا بلوکات کشف حجاب کرد | تغییر عجیب لیلا بلوکات بعد از کشف حجاب

لیلا بلوکات از بازیگران نام آشنای سینمای ایران است که در فیلم و سریال های زیادی ایفای تنقش کرده است. لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1363 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است. لیلا بلوکات از دوران دبیرستان عاشق بازیگری بوده است. لیلا بلوکات فوق العاده به ورزش علاقه مند است. لیلا بلوکات مجرد است و تاکنون ازدواج نکرده است.

لیلا بلوکات به تازگی عکسی متفاوت با موهای خاص و دندان های کامپوزیت شده منتشر کرده است که در ادامه می توانید مشاهده کنید.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات در استوری دیگر عکسی از خود منتشر کرد و نوشت:

اول فکر میکردم آدم وقتی پا نداشته باشه نمیتونه راه بره الان میگم انگیزه

رفقا حالم خوبه نگران نباشید ممنون از مهرتون سوتفاهم شد.

لیلا بلوکات

بیوگرافی لیلا بلوکات

لیلا بلوکات متولد 4 آذر 1363 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی فرش می باشد که از 14 سالگی تئاتر را شروع کرد و با سریال یوسف پیامبر در نقش همسر آخناتون به شهرت رسید.

لیلا بلوکات

خانواده لیلا بلوکات

خواهر بزرگش نوشا مهندس برق و خواهر کوچکش میترا مدیریت ایرانگردی و جهانگردی خوانده و تنها برادرش در رشته نقشه کشی صنعتی تحصیل کرده است.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و همسرش

موضوع ازدواج در اولویت زندگی امروز من نیست هر چند معتقدم ازدواج از موضوعاتی نیست که روی آن برنامه ریزی خاصی داشت و گاهی ناخودآگاه افراد را درگیر خودش می کند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و جراحی زیبایی

من بارها به خاطر بینی کوچک و گونه برجسته ام مورد قضاوت قرار گرفتم ، حتی اغلب کارگردان ها فکر می کنند هیچ جای صورتم مال خودم نیست.

اما قسم میخورم حتی یک بار جراحی یا تزریق ژل نداشته ام.

خصوصیات اخلاقی لیلا بلوکات

از دوران کودکی عاشق کمک کردن به دیگران بودم، یادمه در دوران دبیرستان متوجه شدم فردی برای تهیه جهیزیه دچار مشکل است در آن مقطع از همکلاسی ها، دوست و آشنا پول جمع کردم و برای آن فرد جهیزیه خریدم.لذت این کمک به قدری برایم شیرین بود که تصمیم گرفتم به شکل جدی تر وارد این حوزه شوم.

لیلا بلوکات

مراسم خیریه لیلا بلوکات

خانوم بلوکات موسس خیریه مهر لیلا است، هدف این موسسه کمک به بیماران ام اس، سندروم دان، مبتلا به سرطان و بچه های بی سرپرست و معلول می باشد.

فرزندان لیلا بلوکات

لیلا بلوکات خود سرپرستی 6 دختر و 2 پسر معلول را نیز بر عهده دارد.

لیلا بلوکات

راز سلامتی لیلا بلوکات

از زمانی که به مفید و مضر بودن خوردنی‌ ها آگاهی پیدا کردم بسیاری از مواد را از برنامه غذایی‌ ام حذف و جایگزین مفیدتر و بهتری برای همه آنها پیدا کردم.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات و علاقه به کتاب و سفر

دو تا موضوعی که بیشترین کتاب‌ ها را درباره‌ شان خواندم یکی کتاب‌ های تاریخی است و دیگر روانشناسی می باشد، همچنین عاشق سفر هم هستم.

 

 

 

ارسال نظر