پریناز ایزدیار/سلفی جذاب پریناز ایزدیار + عکس

پریناز ایزدیار این عکس را به اشتراک گذاشت.

پریناز ایزدیار/سلفی جذاب پریناز ایزدیار + عکس

پریناز ایزدیار بازیگر جوان و نام آشنایی است که امسال هم در جشنواره فیلم فجر حضور درخشانی دارد. پریناز ایزدیار بازیگر زن سینمای ایران است. پریناز ایزدیار کم کار است اما خوش درخشیده است. پریناز ایزدیار توانسته تا کنون افتخاراتی را در عرصه بازی کسب کند که مهترین آن دریافت سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر بوده است. پریناز ایزدیار با فیلم ابد و یک روز، مطرح شد.

پریناز ایزدیار متولد 8 شهریور 1364 در بابل بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون و دارای تحصیلات لیسانس گرافیک می باشد. 
خانوادهٔ او موافق تحصیل او در رشتهٔ بازیگری نبودند به خاطر همین در دبیرستان مجبور شد که رشتهٔ تجربی را انتخاب کند ولی سپس در دوران پیش دانشگاهی به رشتهٔ هنر تغییر رشته داد. پدر ایشان یکی از مخالف های سر سخت رشتهٔ وی بود و مایل بود که او رشتهٔ وکالت بخواند ولی برعکس مادرش خیلی مایل بود که او رشتهٔ بازیگری را ادامه دهد.
پریناز ایزدیار

حضور پریناز ایزدیاز در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر

درحالیکه فیلم «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی برای حضور در بخش مسابقه جشنواره فجر آماده می‌شود، نخستین عکس مشترک از بابک حمیدیان و پریناز ایزدیار در این فیلم منتشر شد.

همایون اسعدیان از اعضای هیات‌ انتخاب سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، پریناز ایزدیار را به عنوان بهترین بازیگر زن فیلم‌های امسال معرفی کرده بود. 

پریناز ایزدیار و بابک حمیدیان از بازیگران اصلی «مغز استخوان» به کارگردانی حمیدرضا قربانی هستند که در کنار بهروز شعیبی، نوید پورفرج و جواد عزتی با این فیلم در بخش مسابقه سینمای ایران جشنواره حضور دارند.

«مغز استخوان»، دومین فیلم حمیدرضا قربانی است که به تهیه‌کنندگی حسین پورمحمدی و با فیلمنامه‌ای از علی زرنگار جلوی دوربین رفته است. این فیلم موضوعی اجتماعی دارد.

در خلاصه داستان فیلم آمده است: «الان مسئله‌ی شما چیه؟! می‌خواین بگین قانونی نیست؟! یعنی اینجا همه‌چی همیشه قانونی اتفاق می‌افته؟! هممون درستیم؟! هیچکی هیچ غلطی نکرده تا حالا؟!»

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

 

ارسال نظر

 

روی خط رسانه