خانه میلیاردی شاهرخ استخری

سپیده بزمی پور همسر جوان شاهرخ استخری با انتشار یک فیلم در اینستاگرام خود با هدف تبلیغ پوشاک از منزل باشکوه و مجلل خود رونمایی کرد.

آنچه دیگران می خوانند:

سپیده بزمی پور  3 دی ماه سال 1367 به دنیا آمده است. سپیده بزمی پور  متولد تهران است. سپیده بزمی پور  در سن چهارده سالگی همراه با مادر و پدرش امیر بزمی پور به کشور بلژیک مهاجرت کردند. سپیده بزمی پور  همسر شاهرخ استخری است.او به 3 زبان زنده دنیا مسلط است.

5hVKjE9TcbFx

بیوگرافی شاهرخ استخری:

شاهرخ استخری متولد ۱۴/۷/۱۳۵۹ در تهران می باشد، وی دارای لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

وی نخستین کار بازیگری خود را در سال ۸۴ با حضور در « یک شب همین طوری کنارم باش » به کارگردانی علی همراز تجربه کرد.

دو سال بعدتر با حضور در مجموعه پریدخت، به کارگردانی سامان مقدم وارد تلویزیون شد، وی در این سریال پارتنر (بازیگر نقش مقابل) لیلا حاتمی بود.

حضور در سریال تلویزیونی دلنوازان به کارگردانی حسین سهیلی زاده باعث شهرت و محبوبیت وی شد، شاهرخ استخری در این سریال یکی از نقش های اصلی را بر عهده داشت.

شاهرخ استخری متاهل است و چندین سال است که با سپیده بزمی پور ازدواج کرده است، این زوج دارای یک فرزند دختر به نام پناه می باشند.

شاهرخ استخری برعکس بسیاری از بازیگران جوان که ترجیح می‌دهند مسیر هنری زندگیشان را با چالش مواجه نکنند، از ۵ سال پیش زندگی مشترک خود را آغاز کرد و خیلی زود صاحب دختری زیبا به نام “پناه” شد که چندی پیش تولد ۴سالگی‌اش را جشن گرفت.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه