نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو امروز 2 آذر+ اسامی برندگان

بر اساس اعلام ایارن خودرو امروز یک‌شنبه دوم آذر ماه قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده چهار محصول این شرکت با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می‌شود.

نتایج قرعه‌کشی ایران خودرو امروز 2 آذر+ اسامی برندگان

خبر مهم برای متقاضیان ایران خودرو . گروه صنعتی ایران‌ خودرو به منظور اجرای سیاست‌ های وزارت صمت مبنی بر افزایش عرضه خودرو به بازار، هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات خود را با عرضه چهار محصول از پنج‌شنبه گذشته اجرا کرد.سند خودرو ها به مدت یک سال در رهن ایران‌خودرو خواهد بو

پس از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان در هشتمین مرحله فروش فوق‌العاده محصولات ایران‌خودرو تا پایان اول آذر، مراسم قرعه‌کشی برای تعیین مشتریان نهایی، امروز یک‌شنبه دوم آذر با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می‌شود.

در این طرح چهار محصول پارس بنزینی، پارس با موتور تی‌یو5، پژو ۲۰۶ تیپ دو و دنا پلاس با موعد تحویل حداکثر ۹۰ روزه عرضه شده است. 

منتخبان این طرح تا پنج روز فرصت خواهند داشت تا نسبت به واریز وجه کامل خودرو طبق بخش‌نامه فروش اقدام کنند.

مراسم قرعه‌کشی در ساعت ۱۰ صبح امروز از طریق صفحه رسمی اطلاع رسانی ایران‌خودرو در اینستاگرام به نشانی ikcopressofficial@ به صورت زنده پخش خواهد شد

ارسال نظر