نازنین بیاتی/ سلفی بدون آرایش نازنین بیاتی سوژه شد +تصاویر جنجالی

تصویری از چهره ساده و بدون آرایش نازنین بیاتی و ویژگی های شخصی خانم بازیگر

نازنین بیاتی/ سلفی بدون آرایش نازنین بیاتی سوژه شد +تصاویر جنجالی
آنچه دیگران می خوانند:

عکسی که نازنین بیاتی از چهره ساده و بدون گریمش در اینستاگرام منتشر کرد. نازنین بیاتی هنرپیشه جوان سینما و تئاتر دی ماه سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شده است. نازنین بیاتی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.نازنین بیاتی از سال ۱۳۹۰ فعالیت در عرصه بازیگری را آغاز کرده و بازی در فیلم سینمایی مجوز خروج، آینه بغل و سریال نمایش خانگی گلشیفته را در کارنامه هنری خود دارد.نازنین بیاتی  در آینده می‌تواند نقش‌های ماندگاری را بازی کند.

نازنین بیاتی

چهره بدون آرایش نازنین بیاتی

نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی (۱۵ دی ۱۳۶۸ در تهران) بازیگر اهل ایران است. نقاشی را از کودکی شروع کرد و دیپلم اش گرافیک بود. وی دانش‌آموخته رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی تنکابن است.

بی حوصله است و تقلب را دوست دارد. محافظه کار است اما نه خیلی. از مار و خزنده‌ها خوشش نمی‌آید. تفریحاتش از فضای هنر زیاد دور نیست؛ در اوقات فراغت کتاب می‌ خواند، فیلم می‌ بیند یا نقاشی می‌ کند و یک بیزینس هم در کنار بازیگری انجام می دهد.

در کنار بازیگری طراحی لباس نیز می کند. یکی از علاقه های شخصی‌اش دیدن فیلم در سینماست ! سعی می کند با دوستانش به دیدن فیلم های خوبی که اکران می شود برود.

خیلی راحت همه جا می‌ رود، اتوبوس و مترو سوار می‌ شود و با مردم زندگی می‌ کند . او در این باره نوشته: « خوبی‌ اش این است که دیگر مانند قبل وقت بطالتی ندارم»

او کل آدم پرانرژی  است و  اگر قرار باشد کاری انجام دهد  دوست دارد به آن چیزی که می خواهد خیلی زود برسد. مثلا وقتی دارم نقاشی می کشد دوست دارد زود تمام بشود.

او بسیار عجول و در جمع دوستان بسیار شاد است و در کل شخصیت برون گرایی دارد.

نازنین بیاتی

خانواده نازنین بیاتی

مادرنازنین بیاتی اهل قم و پدرش اهل تفرش است و دارای دو خواهر به نام های ندا و نغمه دارد ، محل زندگی این بازیگر جوان در منیریه است . 

نازنین بیاتیو
رود نازنین بیاتی به عرصه بازیگری

نازنین بیاتی در کنار کار طراحی که رشته اصلی او بود به بازیگری نیز پرداخته استبنابراین نا آشنا به بازیگری نبوده است.اماعلاقه اش به بازیگری از ترم چهار دانشگاه با درس مبانی شروع شد و از طریق یکی از دوستانش برای تست فیلم به دفتر آقای شهبازی کارگردان رفت و بدون کلاس بازیگر شد.

نازنین بیاتی

اولین فیلم نازنین بیاتی

نازنین بیاتی در سال 91 با فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی وارد بازیگری شد و نامزد سیمرغ بلورین از جشنواره فیلم فجر شد و در رای گیری از نویسندگان و منتقدان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فجر انتخاب شد. او در اولین فیلمش به کارگردانی پرویز شهبازی هم بازی بازیگران مطرحی شد اما رمز موفقیت خود را دوست شدن با خانم آهنگرانی و کمک های او اعلام نموده است .همچنین عوامل گروه آقای بهمنش، خانم عرفی نژاد کمک های فراوانی به نازنین بیاتی در ایفای نقشش کرده اند.نازنین بیاتی دراولین نقشش بدون دریافت فیلمنامه به ایفای نقش پرداخت.

نازنین بیاتی
ماجرای خبر فوت اشتباه نازنین بیاتی 

امسال در حین پخش مجموعه گلشیفته ، و درگذشت سورنا غضنفری بازیگر این مجموعه ، وقتی صفحه رسمی سریال گلشیفته برای اطلاع رسانی از خبر فوت این بازیگر عکسی سه نفره (تصویر پایین) را منتشر میکند بسیاری از خبرگزاری ها عکسی ناواضح از نازنین بیاتی را به اشتباه به جای عکس سورنا غضنفری درج کردند. 

نازنین بیاتی

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه