بهاره رهنما در سریال گیسو |بهاره رهنما و همسرش | بهاره رهنما و پیمان قاسم خانی | بیوگرافی بهاره رهنما | بهاره رهنما

خبر بد؛ بهاره رهنما مرتکب قتل شد | قتل غیر عمد محراب قاسم خانی توسط بهاره رهنما + عکس

بهاره رهنما در فیلم خوب بد جلف ایفای نقش کرده است.بهاره رهنما در سکانسی از این فیلم با مهراب قاسم خانی تصادف می کند و باعث مرگ او می شود و داستان این فیلم بر اساس همین اتفاق جلو می رود.

خبر بد؛ بهاره رهنما مرتکب قتل شد | قتل غیر عمد محراب قاسم خانی توسط بهاره رهنما + عکس

بهاره رهنما در فیلم خوب بد جلف ایفای نقش کرده است.بهاره رهنما در سکانسی از این فیلم با مهراب قاسم خانی تصادف می کند و باعث مرگ او می شود و داستان این فیلم بر اساس همین اتفاق جلو می رود.در اینجا سکانسی مورد نظر با بازی بهاره رهنما را مشاهده می کنید.این سکانس باعث شایعه سازی کاربران دنیای مجازی برای بهاره رهنما شده است.بهاره رهنما بعد ار بازگشت از سفر اخیرش به ترکیه هیچ عکس مشترکی با همسر جدیدش در صفحه مجازی به اشتراک نگذاشته است.بسیاری از کاربران فضای مجازی این حواشی و شایعه را ایجاد کردند که بهاره هنما از همسرش جدا شده است.بهاره رهنما ویدئویی از خود به اشتراک گذاشته و در آن راجع به حواشی این چند وقت زندگی اش صحبت کرده است بهاره رهنما همسر سابق پیمان قاسم خانی نویسنده بوده است. بهاره رهنما یک فرزند دختر به نام پریا دارد. بهاره رهنما از سال 1371فعالیت خود را در زمینه بازیگری آغاز کرده است.

تصادف وحشتناک بهاره رهنما با مهراب قاسم خانی

بهاره رهنما در فیلم خوب بد جلف ایفای نقش کرده است.بهاره رهنما در سکانسی از این فیلم با مهراب قاسم خانی تصادف می کند و باعث مرگ او می شود و داستان این فیلم بر اساس همین اتفاق جلو می رود.در اینجا سکانسی مورد نظر با بازی بهاره رهنما را مشاهده می کنید.این سکانس باعث شایعه سازی کاربران دنیای مجازی برای بهاره رهنما شده است.

ارسال نظر