امیرحسین آرمان | امیرحسین آرمان بیوگرافی | امیرحسین آرمان اینستاگرام

امیرحسین آرمان مهاجرت کرد ؟ | استایل متفاوت امیرحسین آرمان در روسیه

امیر حسین آرمان عکسی از خود با استایل جدید منتشر کرده است که مورد توجه مخاطبان اینستاگرام قرار گرفته است.

امیرحسین آرمان مهاجرت کرد ؟ | استایل متفاوت امیرحسین آرمان در روسیه

امیر حسین آرمان عکسی از خود با استایل جدید منتشر کرده است که مورد توجه مخاطبان اینستاگرام قرار گرفته است. امیرحسین آرمان بازیگر  محبوب و مدل ایرانی است. امیرحسین آرمان  یک رستوران در کرج دارد. امیرحسین آرمان فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد.امیر حسین آرمان در حرفه مدلینگ هم فعالیت دارد. در ادامه عکس امیرحسین آرمان را میبینید.

امیرحسین+آرمان+

بیوگرافی امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان متولد 14 آبان 1361 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است.فارغ التحصیل لیسانس رشته طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که زبان انگلیسی می داند و مطالعاتی در روانشناسی داشته و تجربه مدلینگ هم دارد. در سال 1381 وقتی 20 ساله بود در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فنون بازیگری را آموخت و از اتود های صحنه ای کارش را رسما آغاز کرد.در سال 1383 با معرفی محمدرضا شریفی نیا به فیلم ازدواج به سبک ایرانی (حسن فتحی) اولین تجربه بازیگری اش را در جلوی دوربین بدست آورد.او بعد از سال ها حضور موفق در سینما، سال 1391 با سریال کلاه پهلوی به کارگردانی سید ضیاالدین دری با نقش امیر توکلی در قاب تلویزیون ظاهر شد.

امیرحسین+آرمان (1)

شهرت امیرحسین آرمان

اما شهرت اصلی او با سریال کیمیا در سال 1394 با نقش شهریار کامفر شروع شد سپس در سریال پریا سال 95 با نقش یک فرد ایدزی بسیار درخشید.

از خوانندگی تا مدلینگ

امیرحسین آرمان علاوه بر هنر بازیگری در سال 1394 اولین آهنگ خود بنام آتش و فروردین 95 آهنگی بنام هرشب با همکاری امیر مسعود عرضه کرد.من در زندگی شخصی ام به عشق اعتقاد دارم و عاشق شدم.اما ازدواج رمزی است که هنوز برایم پیش نیامده، خیلی درگیر زمان نیستم و معتقدم اگر در سنی ازدواج کنید که عشق برایتان به وجود آمده خیلی بهتر از آن است.رشته اصلی‌ ام در دبیرستان، تجربی بود اما می‌ خواستم هنر بخوانم.یک اشتباه کوچک کردم به جای مبانی هنرهای تجسمی دو، کتاب 1 را خواندم و امتحان تغییر رشته را از دست دادم بعد از آن، کنکور دادم و زبان قبول شدم که نرفتم.بعد از سربازی یک ترم روانشناسی خواندم ، بعد آن را هم ول کردم و آمدم طراحی دکوراسیون داخلی خواندم و لیسانس گرفتم.

امیرحسین+آرمان (2)

آرمان درباره نحوه ورودش به عرصه بازیگری می گوید:

سال1381 بود که با شرکت در کلاس های مرحوم مصطفی اسکویی فن بازیگری را آموخته و سال 83 بود که به طور حرفه ای وارد عرصه سینما شدم. «ازدواج به سبک ایرانی » کاری از حسن فتحی نخستین فیلمی بود که در آن نقش آفرینی کردم.

ارسال نظر