این زن جوان جذاب مادر هانیه غلامی است ! + عکس های شوک آور لادن سلیمانی

لادن سلیمانی جوانترین بازیگر صدا و سیما 17 ساله بود که هانیه غلامی را به دنیا آورد و حالا مادر و دختر بازیگران جوان و جذاب ایران هستند !

این زن جوان جذاب مادر هانیه غلامی است ! + عکس های شوک آور لادن سلیمانی

لادن سلیمانی متولد 20 آبان 1356 در تهران است . لادن سلیمانی فارغ التحصیل فوق دیپلم مترجمی زبان انگلیسی می باشد، فعالیت خود با ورزش کاراته شروع کرد سپس وارد عرصه بازیگری شد و حالا با دخترش همکاری می باشد . لادن سلیمانی بازیگری را بصورت جدی با حضور در دوره های کامل این رشته نزد استاد حمید سمندریان فرا گرفت سپس در ورک شاپ فیلمسازی عباس کیارستمی شرکت کرد . لادن سلیمانی اولین بار با مرحوم هومن قدرت نما فیلم کوتاه تصویر یک درخت را ساخت که در فستیوال تورنتو کانادا مورد تحسین و تقدیر قرار گرفت .لادن سلیمانی در سال 1372 وقتی 16 ساله بود ازدواج کرد که یکسال بعد ثمره این زندگی تنها یک دختر بنام هانیه غلامی (بازیگر) می باشد .

لادن+سلیمانی

 

لادن+سلیمانی

لادن+سلیمانی

هانیه غلامی کیست ؟!

هانیه غلامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان است . هانیه غلامی 12 بهمن ماه سال 1373 در تهران متولد شد. هانیه غلامی در خانواده ای هنرمند متولد شد و مادرش در زمینه بازیگری فعالیت میکرد اما هرگز علاقه ای به بازیگر شدن هانیه غلامی نداشت. هانیه غلامی عکس های جدیدی را منتشر کرد.

هانیه+غلامی

هانیه غلامی هانیه غلامی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 بهمن ماه سال 1373 در تهران متولد شد. این بانوی بازیگر در خانواده ای هنرمند متولد شد و مادرش در زمینه بازیگری فعالیت میکرد اما هرگز علاقه ای به بازیگر شدن دخترش نداشت. هانیه غلامی تصویری که در این بخش از مشاهده میفرمائید را در استوری اینستاگرام خود منتشر کرده است.

 

ارسال نظر