محسن ابراهیم زاده

این دختر زیبا خواهر محسن ابراهیم زاده است ! + عکس دختر شیک و باکلاس

رکنا:خواهر محسن ابراهیم زاده با چهره ای متفاوت و زیبا در مراسم مهمانی او ظاهر شد .

این دختر زیبا خواهر محسن ابراهیم زاده است ! + عکس دختر شیک و باکلاس

محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. محسن ابراهیم زاده مدتی در کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان (شهر قدس) می باشد .  اولین بار محسن ابراهیم زاده بطور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، محسن ابراهیم زاده در سال 96 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند که به شدت محسن ابراهیم زاده را به محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می باشد.

محسن ابراهیم زاده

او از سن 14 سالگی شروع به قرائت قرآن کرد. صدای او رفته رفته به حوزه ی موسیقی کشیده شد تا بالاخره در سال 1388 دوره های آموزش موسیقی را نزد استاد نیکنام گذراند و در همان سال اولین ملودی خود را تحت عنوان هنوزم وقتی میخندی با بازخوانی از ترک تورج شعبان خانی ساخت و منتشر کرد که با استقبال خوبی رو به رو شد. محسن ابراهیم زاده در سال های اخیر با انتشار آهنگ هایش در فضای مجازی محبوبیت خوبی به دست آورده است.

وی فعالیت حرفه ای خود را از سال 1388 آغاز کرد. او همچین در اوایل فعالیت کاری خود،ترک حالم عوض میشه شادمهر عقیلی را بازخوانی کرد.

تنظیم کننده اکثر ترک های او،مصطفی مومنی است.به گفته ی این تنظیم کننده،پس از کنسرت دی ماه :«بعد 5سال تلاش بی وقفه و شب زنده داری و کار گروهی تونستیم نتیجه کارهارو ببینیم.

محسن ابراهیم زاده اولین کنسرت خود را در شهریور 1394 در شهر کرج برپا کرد و با استقبال خوب مردم مواجه شد.

سپس او بعد از وقفه ای نسبتاً طولانی در دی ماه سال 1396 در سالن میلاد تهران کنسرت خود را اجرا کرد و بعد از آن در شهرهای کرج، بم، رفسنجان و کیش نیز کنسرت هایی داشت.

 

ارسال نظر