هانیه توسلی | هانیه توسلی ازدواج | هانیه توسلی اینستاگرام

هانیه توسلی مهاجرت کرد | پوشش نامناسب هانیه توسلی در کشتی

هانیه توسلی سفری با کشتی داشته و عکس و فیلم های آنرا در اینستاگرانم به اشتراک گذاشته و که حواشی زیادی در بر داشته است

هانیه توسلی مهاجرت کرد | پوشش نامناسب هانیه توسلی در کشتی

هانیه توسلی سفری با کشتی داشته و عکس و فیلم های آنرا در اینستاگرانم به اشتراک گذاشته و که حواشی زیادی در بر داشته است. هانیه توسلی هنوز ازدواج نکرده است. هانیه توسلی عکسی از خودش به تازگی منتشر کرده است که نظر کاربران و طرفدارنش را جلب کرده است که در آن عکس بدون آرایش است و به گفته ی خود هانیه توسلی هر چه ساده تر باشید زیباترید.هانیه توسلی یکی از بازیگران بی حاشیه سینمای ایران است. هانیه توسلی اخیرا در سریال زخم کاری بازی بسیار زیبایی را از خود بر جای گذاشت.

بیوگرافی هانیه توسلی

هانیه توسلی متولد 17 خرداد 1358 در همدان بازیگر ایرانی است. او دیپلم علوم تجربی دارد و فارغ التحصیل ادبیات فیلم نامه نویسی از دانشگاه آزاد تهران است. هانیه چهار خواهر دارد که خواهر بزرگترش هما مدتی در یک مجله منتقد بود در حال حاضر کار ترجمه انجام می دهد.

هانیه+توسلی

خواهر دیگرش مهسا جراح مغز است. یک خواهر دیگر دارد به نام هدیه در آمریکا خواننده است. خواهر کوچکش در رشته طراحی شهری تحصیل کرده است. وقتی نمایش پدر دوست داشتنی با بازی او، در یکی از جشنواره های تئاتر، در تبریز روی صحنه رفت، نصرالله قادری که به عنوان داور آنجا حضور داشت، هانیه توسلی را برای بازی در نمایش پدر انتخاب کرد. یک سال پس از آن، در فیلم کوتاه روی جاده نمناک (مهدی کرم پور) و سریال غریبه (جواد اردکانی) بازی کرد و سرانجام با شام آخر وارد عرصه حرفه ای سینما شد.

هانیه+توسلی

ارسال نظر