دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت و مهراد جم | دنیا جهانبخت در تلویزیون ایران | دنیا جهانبخت بدون آرایش | دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

دنیا جهانبخت بعد زایمان چه پلنگی شده+چند عکس متفاوت از دنیا

دنیا جهانبخت تصاویری از لاغری بعد زایمانش را منتشر کرد.

دنیا جهانبخت بعد زایمان چه پلنگی شده+چند عکس متفاوت از دنیا

دنیا جهانبخت چهره جنجالی اینستاگرام است. ازدواج و جدایی دنیا جهانبخت از مهراد جم و نیز تولد فرزند دنیا جهانبخت به یکی از سوژه های ثابت شبکه های اجتماعی در ماه های اخیر تبدیل شده است.  دنیا جهانبخت خرج میلیاردی را برای زایمان خود کرد.اخیرا لایوی را با دنیا جهانبخت منتشر کرد.

دنیا جهانبخت اخیرا لایوی را با پسر کوچکش، آرتام در فضای مجازی منتشر کرد و از مخاطبان برای تبریک های بسیار تولدش تشکر کرد. دنیا جهانبخت به مناسبت تولدش هم عکس های جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد که در آن رنگ و بویی از عوارض و چاقی بعد از بارداری نیست. او با انتشار این عکس نوشت: من ده روز بعد از زایمان!

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت عکس های فرزندش را در فضای مجازی منتشر کرد. برخی از مخاطبان کودک او را شبیه به مهراد جم دانستند.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت یکی از شاخ‌های مجازی است که ماجرای ارتباط و ازدواجش با مهراد جم برای خودش یک مثنوی ۷۰‌من کاغذ بود و حالا ادعا می‌کند که فرزند او را به‌دنیا آورده است، آن‌هم در گران‌ترین بیمارستان زنان و زایمان انگلیس، بیمارستان پورتلند. بیمارستان پورتلند جزو بیمارستان‌های سلطنتی است و مردم عادی به آنجا نمی‌روند. گویا جهانبخت قصد رقابت با طبقه اشرافی را داشته که ۳۴ هزار پوند خرج زایمانش کرده است.

دنیا جهانبخت

ارسال نظر