زهره فکور با لب های غنچه ای چه ژستی گرفته این همه آرایش آخه؟/ بابا خوشگلی

زهره فکور صبور هنرمند سرشناس و پرکار کشورمان در اولین روز از فروردین ماه ۱۳۵۷ در شهر تهران متولد شده. زهره فکور صبور در یک خانواده پرجمعیت هفت نفره چشم به جهان گشوده. زهره فکور صبور هنرمند در حال حاضر مجرد بوده و هنوز وارد زندگی زناشویی نشده است. زهره فکور صبور بعد از کلی عمل زیبایی بسیار تغییر کرده و شبیه عروسک ها شده است.

 زهره خانم هم از این قافله عقب نمانده و صورت خود را به معنای واقعی کوبیده و از نو ساخته است!

اما در کنار آن یک حرکت چیپ دیگر هم هست که این گونه بازیگران راه به راه در حال تبلیغ هر پیج داغونی هستند و ظاهرا تنها درآمد از این طریق برایشان اهمیت دارد نه چیز دیگری. زهره فکور صبور روزانه در حال انتشار پست و استوری های مختلف تبلیغاتی است. نمونه جدید تبلیغ خانم به ظاهر هنرمند را در ادامه مشاهده می کنید.

بیوگرافی زهره فکور صبور

زهره فکور صبور فرزند آخر اسـت پدرش کرمانشاهی و مادرش هم سمنانی هستند اما وی در تهران متولد شده اسـت. او کار بازیگری خودرا باسریال نرگس در تلویزیون آغاز کرد و پس ازآن در سریالهای روزگار جوانی بی بی گل ادامه داد.

او در سریال دلنوازان درخششی دوباره داشت. زهره فکورصبور پس از مدتی وقفه با مجموعه تلویزیونی درد سرهای عظیم درسال 93 بـه تلویزیون بازگشت. زهره فکور صبور با فیلم سینمایی بوی گل سرخ بـه کارگردانی ناصر محمدی وارد عرصه سینما شد. زهره فکورصبور پس از بازی در سریال دلنوازن چند سالی از عرصه بازیگری دور شده بود کـه در گفت‌وگویی علت کم کار شدنش را عنوان کرده اسـت.

زهره فکور صبور

زهره فکور صبور کـه بـه تازگی وارد مدلینگ شده اسـت،در تبلیغات مدل شال و روسری برند vichi و مدلهای لباس مزون خانوم امیری حضور داشت. در چند سال اخیر برخی از هنرمندان نسبت بـه وضعیت سینما و تلویزیون گلایه هایی داشتند، کمتر بود تولیدات موجب شده عده ای کم کار بشوند و وادار شوند برای کسب درآمد بیشتر در حوزه های تبلیغاتی دیده شوند تا در کارهای شاخص هنری.

همسر زهره فکور صبور

زهره فکور صبور در حال حاضر مجرد می باشد

 

 

ارسال نظر