دنیا جهانبخت | دنیا جهانبخت و مهراد جم | دنیا جهانبخت در تلویزیون ایران | دنیا جهانبخت بدون آرایش | دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

دنیا جهانبخت اشک مهراد جم را در آورد / عکس گریه مهراد جم

دنیا جهانبخت بعد از زایمان با خانواده همسرش درگیر شد.

دنیا جهانبخت اشک مهراد جم را در آورد / عکس گریه مهراد جم

دنیا جهانبخت شاخ مجازی این روزهای اینستاگرام است که توجه کاربران این برنامه را به خود جلب کرده است. دنیا جهانبخت همسر خواننده جوان ایرانی مهراد جم می باشد که مدتی است از او جدا شده. دنیا جهانبخت به تازگی حس مادر شدن را تجربه می کند. حال و روز این روز های دنیا جهانبخت اصلا خوب نیست و دلتنگ مهراد جم می باشد. در ادامه فیلم دنیا جهانبخت را مشاهده کنید.

مهراد جم

دنیا جهانبخت به جان مادر مهراد جم افتاد

ظاهرا پس از به دنیا آمدن فرزند دنیا جهانبخت مادر مهراد جم در پیامک هایی به چهره این نوزاد پرداخت و دنیا جهانبخت هم کنایه های مادر مهراد جم را بی پاسخ نگذاشت.

دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت قبل از زایمان

چند روز دیگر دنیا جهانبخت پسرش به دنیا می آید و ظاهرا خوشحالی و غم کات کردن با مهراد جم خواننده مشهور ترکیب شده است.

دنیا جهانبخت به بیمارستانی که قرار است بچه را به دنیا بیاورد سر زده و دکتر درباره روز زایمان با او صحبت کرده و ظاهرا بیمارستان بسیار لاکچری است که مخصوص آدم های پولدار لندن است.

دنیا جهانبخت قبل از عمل جراحی

دنیا جهانبخت از دوستان و خانواده و نزدیکان خود خواسته که هیچگونه فیلم و عکسی از آرتام پسرش در بیمارستان نگیرند. این درخواست دنیا جهانبخت هرچند باعث ناراحتی دوستانش شد. حالا چرا دنیا جهانبخت این درخواست را عنوان کرده ؟ او می خواهد از پسرش در کانال یوتیوب خودش رونمایی کند تا اینجوری همه ی خرج های زایمان را از یوتیوب به دست بیاورد.

دنیا این ماه های اخیر را صرف اثبات باردار بودنش کرده و تقریبا در این زمینه هر کاری کرده است ! چه اخلاقی و چه غیر اخلاقی و نمایش زندگی خصوصی را امتحان کرده تا به مردم بگوید بچه ی مهراد جم را باردار است. اما چرا مردم حرف های او را باور نمی کنند؟ دنیا جهانبخت تا به امروز دروغ های بزرگی به مردم گفته و شبیه چوپان دروغگو شده است.

دنیا جهانبخت

اساس شهرت او رابطه با ساسی مانکن بوده است که چندی پیش با افشاگری وکیل همسر ساسی مانکن مشخص شد که کل قضیه دروغ بوده و دنیا جهانبخت حتی نزدیک به ساسی هم نشده است و همه ی این داستان ها بازی برای جمع آوری فالوور بوده است. حتی برخی از کاربران به او می گویند مهراد جم ایران نیامده و همان لندن است و تصاویری که پخش می کند آرشیو است و همه ی این ها فیلم جدید شما برای کسب فالوور است !

زایمان دنیا جهانبخت به همراه مادرش و فیلمبردار !

دنیا جهانبخت می توانسته دو نفر را انتخاب کند که به عنوان همراه به داخل بیمارستان بروند و او مادر و یک فیلمبردار را انتخاب کرده که لحظات زایمان انیشتن آینده دنیا را به تصویر بکشد ! دنیا جهانبخت همچنین می گوید که هیچکس حق عکسبرداری و فیلمبرداری از فرزندش ندارد و می خواهد بخشی از هزینه های زایمان را در کانال یوتیوب خودش دربیاورد.

دنیا جهانبخت

بعد از جدایی دنیا و مهراد و بازگشت مهراد به ایران، دنیا برای اثبات اینکه رابطه نامشروع نداشته است و آنچه با مهراد جم تجربه کرده قانونی بوده ویدیو عقد رسمی خود را منتشر کرد. دنیا جهانبخت و مهراد جم در کنار یکدیگر منتظر به دنیا آمدن بچه ای بودن که هنوز به دنیا نیامده بیش از یک میلیون فالوور در اینستاگرام داشت ! دنیا جهانبخت چند روز است که ظاهرا دومین شکست عشقی سنگین خود در چند سال گذشته را پشت سر می گذارد (آنچه عمومی شده است).

دنیا جهانبخت

ارسال نظر