سارا و نیکا | بیوگرافی سارا و نیکا | سارا و نیکا اینستاگرم | سارا و نیکا فیلم استخر | سارا و نیکا و مهراد جم

دعوای عجیب سارا و نیکا در لایو زنده | آبرو ریزی جدید سارا و نیکا

سارا و نیکا چرا با آبروی خود بازی میکنند.

دعوای عجیب سارا و نیکا در لایو زنده | آبرو ریزی جدید سارا و نیکا

سارا و نیکا  فرقانی اصل متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا این دو خواهر بازیگر هنوز یکسال نشده بود که وارد عرصه هنر شدند و با سریال پایتخت به شهرت رسیدند. سارا و نیکا در حال حاضر در سوئد زندگی میکنند، نیکا یک دقیقه از سارا بزرگتر است. سارا و نیکا به دور از حاشیه نیستند و به تازگی در فیلمی که منتشر شده است حاشیه جدیدی را رقم زدند. در ادامه فیلم سارا و نیکا را مشاهده کنید.

سارا فرقانی با وارد شدن به لایو نیکا ، گفت : خدایی قبل از من اصلا لایو تو خوب نبود نیکا!

نیکا هم واکنش یامزه ای به این حرف سارا نشان می دهد. مشاجره آن ها مورد توجه مخاطبان بسیاری قرار می گیرد.

KJMCVcyrOuv1

WhatsApp Image 2020-11-17 at 10.17.44

اولین بازی

اولین تجربه حضور هنری سارا و نیکا به سریال دوباره زندگی به کارگردانی نادر مقدس در سال 1384 بر میگردد که 9 ماه بودند و در آن سریال نقش دو خواهر را ایفا می کردند که در کودکی از یکدیگر جدا شده بودند و یکی در خانواده ای ثروتمند و دیگری در خانواده مذهبی بود.

 

سارا و نیکا در سریال دوباره زندگی

نحوه ورود به پایتخت

آقای رسول حاتمی بر اساس شناختی که از این خانواده در سریال دوباره زندگی داشت آنها را برای بازی در سریال پایتخت به سیروس مقدم معرفی کرد و پس از تست دادن در دفتر برزو نیک نژاد (فیلمنامه نویس)   برای نقش دوقلوهای پایتخت انتخاب شدند.
 

مادر سارا و نیکا فرقانی اصل

درگیر شدن خواهران دوقلو با چالش مومو

نیکا فرقانی با انتشار یک استوری در صفحه اینستاگرام خود درباره چالش مومو نوشت: حواستون باشه....

 

WhatsApp Image 2020-10-20 at 20.12.07

علایق سارا و نیکا فرقانی

سارا و نیکا در مصاحبه های گوناگونی که با رسانه ها داشتند همواره در پاسخ به این سوال که علاقه ای به بازیگری دارند پاسخ داده اند در حال حاضر هنوز تصمیمی نگرفته اند و دوست دارند درس خواندن را ادامه دهند. نیکا به دامپزشکی علاقه زیادی دارد و عکس های زیادی از سارا و نیکا در کنار های سگ های مختلف منتشر شده است.

سارا و نیکا در کنار سفره هفت سین

شهرت

سری اول سریال پایتخت در نوروز 90 از شبکه یک پخش شد، کم کم با فصل های دو – سه و چهارم این بچه ها دیده شدند و به شهرت رسیدند، تنها تجربه جدی این دو خواهر با پایتخت بود. در این سریال سارا و نیکی نقش فرزندان نقی معمولی را بازی می کنند.

سارا و نیکا در کنار بازیگران سریال پایتخت

خانواده و مهاجرت

پدر سارا و نیکا فوتبالیست بود و تو لیگ جوانان درتیم های عقاب و راه آهن 15 سال توپ زدند و بخاطر حادثه ای که در فوتبال برایشان پیش آمد دیگر نتوانستند فوتبال را ادامه بدهند و بعد از مدتی پس از فصل دو پایتخت از سال 1392 خانواده فرقانی برای ادام تحصیل دختران دوقلو عازم کشور سوئد شدند تا دخترا در این کشور به تحصیلات خود ادامه می دهند.

پدر و مادر سارا و نیکا

 

ارسال نظر