ترلان پروانه | ترلان پروانه و ارسلان قاسمی | بیوگرافی ترلان پروانه | ترلان پروانه اینستا | ترلان پروانه و همسرش

جنجال جدید ترلان پروانه بعد از جشنواره

ترلان پروانه عکسی از خودش منتشر کرده در چند شب حضورش در جشنواره و از میکاپ آرتیست و طراح لباسش تشکر کرده است

جنجال جدید ترلان پروانه بعد از جشنواره

ترلان پروانه در اکران فیلم علف زار شرکت کرده و استایل ساده او نظر کاربران را به خود جلب کرده است. عکس ترلان پروانه که گویا به او اسیدپاشی شده است نظر کاربران را به خود جلب کرد. ترلان پروانه 18 تیر 1377 در شیراز متولد شد. ترلان پروانه یکی از بازیگران جوان سینما و تلویزیون میباشد. ترلان پروانه از دوران کودکی وارد این حرفه شده است. ترلان پروانه فارغ التحصیل لیسانس رشته گرافیک، یک برادر بزرگتر از خود بنام عرفان دارد، مادرش پریسا فروغی خانه دار که علاقه زیادی به بازیگری داشت و پدرش مهندس است.ترلان پروانه اخیرا در فیلم پری سا بازی کرده و عکس زیر را از این فیلم در استوری اینستاگرامش گذاشته است.

ترلان+پروانه+

tarlan-parvaneh-vaghtesobh-3

ترلان پروانه بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون ایران است. زمانی زندگی خصوصی ترلان پروانه به شدت جنجالی و پرحاشیه شده بود. ترلان پروانه چندسال پیش روابط عاطفی و جالبی با دو فوتبالیست معروف کشورمان داشت. ترلان پروانه که به واسطه حضور در سینما و تلویزیون در سنین بسیار کم سریعا با زندگی پرحاشیه آشنا شده بود با این اتفاقات حواشی را به نقطه اوج رساند. ترلان پروانه در ابتدا با سعید عزت اللهی و پس از آن با فرشاد احمدزاده در ارتباط بود.

گفتنی است که فرشاد احمدزاده چندماه پس از پایان رابطه با ترلان پروانه ازدواج کرد.

ترلان+پروانه (1)

عکس‌های مراسم ازدواج لاکچری فرشاد احمدزاده

عکس های منتشر شده از مراسم ازدواج فرشاد احمدزاده بازیکن فعلی سپاهان و سابق فولاد و پرسپولیس را در ادامه ببینید.

فرشاد احمدی که مدتی رابطه اش با ترلان پروانه (بازیگر) حسابی جنجالی شده بود روز 14 مرداد 1400 با خانم دیگری ازدواج کرد و رسما به جرگه متاهلین پیوست.

همه چیز از اظهارات سعید عزت اللهی درمورد رابطه اش با ترلان پروانه شروع شد و این‌که این دختر ایده آل وی نبوده است.

ترلان+پروانه (1)

مدتی است که زندگی خصوصی بازیگران سینما و فوتبالیست های مشهوردر بعضی برنامه های گفت و گو محور اینترنتی که تا حدودی هم مخاطبان خودرا پیدا کرده اند, به گفتگوی عادیو سوال های همیشگی مبدل شده است تاجایی که نمونه های آنرا در گفت‌وگو با امیر تتلوو توهین به استاد شجریان, محسن افشانی و… و بیان کلمات خط قرمزی و… شاهد بودیم. یکی, دو روز پیش نیز گفتگوی یکی از این برنامه ها با سعید عزت الهی, فوتبالیست جوان, در فضای مجازی پخش شد که سروصدای زیادی بپا کرد.

سعید عزت اللهی گفت: شاید اگر در این خصوص از خود مردم سؤال کنید، بهتر باشد. متأسفانه فقط بعضی آمدند و خواستند برای من حاشیه ایجاد کنند، اما خودشان هم فهمیدند که کار اشتباهی انجام داده‌اند.راستش را بخواهید ناراحت نشدم، اما این که بعضی‌ها بخواهند توهینی داشته باشند، مطمئناً آدم ناراحت میشود.

ترلان+پروانه (3)

من می گویم ما فوتبالیست‌ها هم مانند بقیه مردم حق زندگی کردن داریم و میتوانیم زندگی شخصی هم داشته باشیم. من هم مانند بقیه مردم.کامنت های فوتبالیست کشورمون در صفحه اینستاگرام یکی از بازیگران جوان کشورمون مدتی سوژه کاربران فضای مجازی شده بود.

ماجرا از اونجا شروع شد که سعید عزت اللهی در یکی از پست های ترلان پروانه در صفحه شخصی اش کامنتی با عنوان فوق العاده بود بهترینم قرار داد و ترلان پروانه او را منشن میکند و می‌نویسد مرسی عزیزم

فرشاد+احمدزاده

ماجرای مادر ترلان پروانه و سعید عزت اللهی

سوال مطرح شده از این فوتبالیست درمورد تماس داشتن وی با ترلان پروانه, بازیگر سینما و تلویزیون, بودکه عزت الهی با پذیرفتن این مسئله گفت: مدت کوتاهی با این بازیگر رابطه داشتمولی در حال حاضر این رابطه از بین رفته و دیگر برایم مهم نیست و نخواهد بود.

چندی پیش هم ارسلان قاسمی, بازیگر جوان, با حضور در یکی از این برنامه ها درمورد شایعاتیکه خبر از تماس وی با ترلان پروانه می داد, عنوان کرد: همه ی این حرف ها شایعه استو من در حال حاضر به دختر دیگری علاقه مند هستم.

با دقت به این گفت و گو ها و پراکندگی این خبرها در فضای مجازی با پریسا ابوالحسنی,مادر ترلان پروانه که مدیر برنامه های دخترش هم است, تماسی برقرار کردیم ودر این خصوص از وی پرسیدیم.

ترلان+پروانه (2)

ابوالحسنی دراین رابطه عنوان کرد: کسانی که ما را می شناسند می‌دانند این حرف ها در حد ما و شایسته خانواده مان نیست.

خودمان و ترلان دارای وکیل هستیم. چون دراین زمینه تخصصی ندارم و مسئله بسیار حساسی هم است,ممکن است اقدام کنیم یا این‌که هیچ عکس العملی نشان ندهیم.

هیچ قضاوتیدر این باره هم نمی‌کنیم و واقعا نمیدانم این شبکه ها چه نیت و هدفی از اینکار خود دارند.

تصویر خواهر و پدر عزت اللهی

این قبیل گفت و گو ها که به فرد اجازه میدهد به توهین مستقیم به چهره های دیگر بپردازدمی تواند تبعات قانونی برای گوینده داشته باشد و این نوع ورود مستقیم به زندگی خصوصی بازیگرانو افراد سرشناس در جامعه با دقت به فرهنگ ما موضوع پسندیده ای نیست.

مصاحبه عجیب سعید عزت‌اللهی درباره ترلان پروانه

ماجرا از جشنواره فجر سال گذشته و تماشای فیلم فراری شروع شد، که سعید عزت اللهی در یکی از پست های ترلان پروانه در صفحه شخصی اش کامنتی با عنوان فوق العاده بود بهترینم قرار داد و ترلان پروانه او را منشن می‌کند و می‌نویسد مرسی عزیزم.

با گذشت زمان و سکوت طرفین درباره شایعه ازدواجشان این ذهنیت ایجاد شد که حتما خبری است. این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام بود که سعید عزت‌اللهی با مصاحبه‌ای عجیب همه راغافلگیر کرد.

ترلان+پروانه (4)

سعید عزت اللهی در واکنش به ارتباط خود با ترلان پروانه گفت: من کاری به ایشان ندارم. بیشتر از یک ماه در ارتباط بودیم اما ایده آل من نبود. هیچ وقت برایم مهم نبود و نیست.

عزت اللهی در پاسخ به سوالی که برخی می گویند سعید استاد عاشق شدن است پاسخ داد: من دست روی هر کسی نمی گذارم. اما دوست ندارم با احساسات کسی بازی کنم. افرادی که این کار می کنند اسم خودشان را می گذارند بچه زرنگ.

ترلان پروانه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: هر کس بد ما به خلق گوید ما چهره ز غم نمیخراشیم ما خوبی او به خلق گوییم تا هر دو دروغ گفته باشیم.

ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده

فیلمی از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده منتشر شد که حاکی از ارتباط نزدیک این دو نفر دارد. چندی قبل هم خبرهایی مبنی بر ارتباط ترلان پروانه با سعید عزت الهی بود که سعید عزت اللهی در رابطه با این خبر مصاحبه ای انجام داد و ولی ترلان پروانه در جواب فقط به یک پست کوتاه که قطعه شعری بود اکتفا کرد. در ادامه به همه این موضوعات می پردازیم.

حال این سوال مطرح می شود که ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ازدواج کرده است؟ در هفته های اخیر، عکسی از فرشاد احمدزاده منتشر شده بود که درکنار هم تیمی هایش است و البته حلقه ای هم به دستش! در واکنش به این فضا، ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده ، کامنت های اینستاگرامش را نیز بسته اند. در روزهای آتی باید شاهد واکنش ها از ترلان پروانه و فرشاد احمدزاده باشیم.

فرشاد احمدزاده در واکنش به شایعات پیرامون ازدواجش با ترلان پروانه در تلگرام نوشت: قضاوت کار خداست، من با هیچ کس فامیل نمیشم.

ترلان پروانه و سعید عزت الهی

سعید عزت الهی علیه ترلان پروانه دست به افشاگری زد و گفت ترلان پروانه ایده آل من نبود ولی شاید ایده آل خیلی ها باشد.

 

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

البته سعید عزت اللهی حضورش در جشنواره فجر و دیدن فیلم فراری را به دلیل علاقه اش به دیدن فیلم اعلام کرده و در مصاحبه اش گفت که هر وقت در ایران است سعی میکند به مشاهده فیلم های روز بنشیند و به این کار علاقه دارد. سعید عزت اللهی همچنین با تعریف از عوامل فیلم فراری و فیلم ابد و یک روز از اینگونه فیلم ها که به گونه ای قسمتی از مشکلات اجتماعی را بیان میکنند تشکر کرد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

تاکنون هنوز هیچ یک از این دو چهره اظهار نظری مبنی بر تایید یا تکذیب این شایعات و اخبار نداشته اند. در هر صورت چه تایید و چه تکذیب این ماجرا، ما برای ترلان پروانه، هنرمند خوب کشورمان آرزوی خوشبختی و سعادت داریم.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

بیوگرافی سعید عزت اللهی

سعید عزت‌الهی (زاده ۱۰ مهر ۱۳۷۵ در بندر انزلی) بازیکن فوتبال اهل ایران است. وی اکنون در باشگاه روستوف در لیگ برتر روسیه بازی می‌کند. پیشتر وی در تیم فوتبال اتلتیکو مادرید بی در سگوندا دیویژن بی (سومین سطح برتر فوتبال اسپانیا) در پست هافبک دفاعی و میانی بازی می‌کرد. وی همچنین در تمرینات تیم بزرگسالان اتلتیکو مادرید شرکت کرده است. او در اردیبهشت ۱۳۹۴ توسط کارلوس کی روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

بیوگرافی ترلان پروانه

ترلان پروانه بازیگر و هنرمند خردسال که در تیر ماه ۱۳۷۸ در خانواده فرهنگی و هنرمند در شهر شیراز به دنیا آمد. او در سه سالگی از سوی چند شرکت تبلیغاتی برای ساخت تیزر دعوت به کار شد و همزمان در برنامه های آموزشی شبکه جام جم و شبکه یک سیما به ایفای نقش پرداختو در فیلم سینمایی رویای آخر به کارگردانی آقای مهرداد خوشبخت و سریال بچه های خیابان به کارگردانی آقـای همایون اسعدیان و تئاتر آفتاب و درخت نقشی کوتاه اجرا نمود . بعد از نشان دادن استعداد خود کارش را به طور جدی در سینما، تلوزیون و تئاتر ادامه داد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

مصاحبه با ترلان پروانه

چطور شد وارد سینما و تلویزیون شدی؟ نخستین کار من در سال ٨٣ بود که در یک فیلم سینمایی بازی کردم.قبل از آن هم کار تلویزیونی انجام داده بودم. در واقع بعد از بازی در یک سریال، ‌بازی در سینما به من پیشنهاد شد و در فیلم «کرکس» معیریان بازی کردم.

در آن زمان شما شش ساله بودی؟ بله.

البته نمی‌شود در آن سن علاقه‌ای شکل گرفته باشد، ولی از معدود بچه‌هایی هستی که در سن پایین وارد سینما شدی و به صورت مستمر ادامه دادی.

این علاقه بعدها چگونه به وجود آمد؟ در آن سن، معنا و مفهوم علاقه را متوجه نمی‌شدم و نمی‌دانستم که این علاقه هست یا اسم دیگر می‌توان روی آن گذاشت. ولی به نظر من کسی که علاقه‌مند نباشد، نمی‌تواند ادامه دهد، چون جامعه سختی‌های خودش را دارد و گرچه یک دختر شش ساله بودم اما به مرور این سختی‌ها را تحمل کردم با وجود سختی‌هایی که وجود داشت، رفته‌رفته علاقه‌ام بیشتر شد. اما چون کارم را دوست داشتم، سعی کردم این کار را حرفه‌ای ادامه دهم.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

آدم‌های سینمایی کسی بوده که روی راهنمایی‌هایش در روند کاری‌ات تاثیر گذاشته باشد و باعث شود از جایی به بعد در کارنامه کاری‌ات تحولی اتفاق بیفتد؟ خدا را شکر شانس خیلی خوبی که داشتم این بود که از سنین پایین با بازیگران و کارگردان‌های خیلی خوب و حرفه‌ای کار کنم. این موضوع به من خیلی کمک می‌کرد. هر کاری که انجام می‌دادم، برای من یک دوره بازیگری بود. معمولا کسانی که از سن پایین کار بازیگری را شروع می‌کنند، معمولا به خاطر سروزبان داشتن یا زیبایی‌شان است. من هیچ‌وقت دوست نداشتم بگویند به خاطر زیبایی بازیگر شده‌ام و اصلا دلم نمی‌خواست این اتفاق برایم بیفتد. در کنار نقش‌ها و برداشت‌های مختلفی که داشتم به مطالعه هم پرداخته‌ام. در این چند سال اخیر سعی کردم که نسبت به گذشته، گزیده‌تر کار کنم و نقش‌هایی بازی کنم که هر کدام چالشی برای من داشته باشد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست در گزیده کاری، چه چیزهایی برایت ملاک و معیار است؟ فیلمنامه، بازیگران یا عوامل؟ به نظر من هر کاری به خاطر کار گروهی که انجام می‌شود، ارزش‌هایی دارد، ولی برای من، همه اینها در کنار یکدیگر مهم بود. به خاطر اینکه یک کار خوب، نتیجه زحمت کل عوامل، شامل بازیگران، کارگردان، فیلمنامه و… است ولی بیشتر از همه ‌اینها، برای من فیلمنامه خیلی مهم بوده است. همان طوری که قبلا گفتم، دوست داشتم نقش‌هایی را که به عهده می‌گرفتم، برای من چالش داشته باشد. چالش از این نظر که نقشم متفاوت باشد، به شکلی که قبلا کار نکرده باشم. اما جدا از فیلمنامه، در مرحله بعدی به همه‌چیز نگاه می‌کردم که شامل کل گروه و شیوه کار هم می‌شد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست کمتر پیش آمده نقش متفاوتی بازی کنی. فکر می‌کنی به خاطر سن و سال کمی که داری این فرصت پیش نیامده است؟ نمی دانم. شاید کارهای من را دقیق دنبال نکرده باشید. در سنین پایین‌تر، کارها که خیلی زیاد بود. شاید نسبت به سن من، نقش‌ها نتوانستند متفاوت باشند. اما در این چند سال اخیر، هر کاری را که بازی کرده‌ام، یک تفاوتی با نقش قبلی‌ام داشته است. در «آهوی پیشونی سفید»، در سنین مختلف، نقش دختران مختلف را بازی کردم. به هر حال دوست نداشتم فقط یک نوع نقش را بازی کنم که دختر خانواده هست، می‌رود و می‌آید. فیلم «زندگی مشترک آقای محمودی و بانو» ساده‌ترین کار من در این چند سال اخیر بوده است اما در همان فیلم هم نقش متفاوتی دارم.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست «آهوی پیشونی سفید» را قبول دارم.

اما بچه‌ها در سینما تا یک سنی نقش‌های کلیشه‌ای بازی می‌کنند.

مگر اینکه خیلی سر و زبان‌دار باشند.

در نهایت بازی گرفتن از بچه‌ها در سینما و تلویزیون ما خیلی معنا ندارد و همه‌چیز به استعداد بچه متکی است. اتفاقا تا جایی که دنبال می‌کنم، برای من جالب است که در سن پایین، گرفتن بازی خیلی جالب استو این کار خیلی خالصانه‌تر است. این تفاوت به خاطر همین است، تا زمانی که کودک هستید، خالصانه این کار را انجام می‌دهید. به خاطر دارم که در چهار سالگی‌ام به من می‌گفتند که فلان جمله را بگویم و آن جمله را با حس ترلان کوچک بیان می‌کردم. ولی وقتی که آدم بزرگ شد می‌فهمد که می‌تواند این نقش را تجزیه و تحلیل کند. این همان حرفه‌ای شدن است. اگر کسی بتواند ادامه دهد، تلاش کند و مسیر خودش را برود اگر توانایی این را داشته باشد، می‌تواند نقش‌های زیادی بازی کند. فکر نمی‌کنم که این به خود آن کودک برگردد. چون آن کودک مقصر نیست، شاید به خاطر فیلمنامه است. دلایل مختلفی می‌تواند داشته باشد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست در این سال‌ها کارگردان یا بازی‌گردانی بوده که از شما به صورت حرفه‌ای بازی بگیرد و حوصله و صبر ویژه‌ای داشته باشد؟ معمولا کارگردان‌ها خودشان با بچه‌ها کار می‌کنند. مگر اینکه یک کارگردان خیلی با دستیارش راحت باشد و کار را به او بسپارد، ولی تا آنجا که من کار کرده‌ام، معمولا کارگردان با من کار و صحبت کرد و در سن چهار تا پنج سالگی، متنی را که می‌خواستم کار کنم، ابتدا با دستیار و بازیگر کار می‌کردم، بعد با کارگردان صحبت می‌کردم.

بین این کارگردان‌ها، آیا کسی بود که با دنیای کودکان، خوب آشنایی داشته باشد و شما را بهتر از سایرین بفهمد؟ نمی‌توانم نام ببرم. هر کاری را که انجام داده‌ام، به شکلی برای من جالب بوده است. از مواردی که به خاطر دارم، آقای بهروز شعیبی بود که نخستین کارش را داشت می‌ساخت و البته از نخستین کارهای من هم بود. در کل با هر کدام از کارگردان‌ها کار کرده‌ام، خاطره بدی ندارم و تجربه‌های خوبی در کار کردن با آنها کسب کرده‌ام.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست از سال ٨۵ تا ٨٩ کمتر کار کردی، دلیل این کم‌کاری چه بود؟ اتفاقا آن موقع اوج کار من بوده است. سال ٨٨ عنوان بهترین بازی هنری را دریافت کردم. در آن موقع با آقای بهزادی کار می‌کردم و در دوره‌ای که با ایشان کار کردم، پیشنهادشان این بود که بعد از این اتفاق، گزیده‌تر کار کنم.

کسانی که از سن پایین شروع به این کار می‌کنند معمولا دوران بلوغ، دوران تغییر است.

این تغییر هم به لحاظ روحی و روانی و هم به لحاظ ظاهری است.

در این دوران برای شما چنین چیزی اتفاق نیفتاد؟ پیشنهادها کمتر نشد؟ این اتفاق برای من نیفتاد. چند وقت پیش کارگردانی را دیدم که در سال ٨٣ یا ٨٢ با ایشان کار کرده بودم، به من می‌گفتند که هیچ تغییری در این سال‌ها نکرده‌ام. هنوز همان ترلان کوچک را می‌بیند که از نظر ظاهری هیچ تغییری نکرده‌ام. من متوجه این نمی‌شوم. بقیه هم که مرا می‌بینند، می‌گویند که زیاد تغییر نکرده‌ام. جزو آن استثناهایی بوده‌ام که این تفاوت از کودکی به بزرگی زیاد مشهود نبوده است.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست به جز فیلم آهوی پیشانی سفید، فکر می‌کنم که فیلم «فراری»، تنها فیلمی است که نقش اول آن را بازی کردی. شاید به خاطر فیلمنامه این فیلم است و این نقش خیلی باز بود. سایر نقش‌هایی که کار کرده‌ام، همیشه یا نقش مکمل بوده یا نقش سه و چهار. مثل «زندگی مشترک آقای محمود و بانو»، کلا در این کار، پنج بازیگر حضور داشتند. برای من این کار ملاک نبود. حتی زمانی که فیلمنامه را به من دادند که مطالعه کنم، به من گفته شد که بین دو نقش هستم. من آن نقشی را انتخاب کردم که کمتر حضور داشت، ولی تاثیر بیشتری داشت. در واقع نقش اصلی را انتخاب نکردم، به خاطر اینکه می‌دانستم که تاثیر این نقش بیشتر خواهد بود. نظر من همیشه این‌طور بوده که نقش‌های زیاد برایم ملاک نبوده‌اند. نقش‌های دیگری که تاثیرگذار‌تر بود، برای من خیلی جالب‌تر بوده‌اند. دوست داشتم نقش‌هایی که چالش بیشتری داشتند، بیشتر کار کنم.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست چه کسی غیر از خانواده به شما کمک می‌کرد که فیلمنامه را بخوانی؟ اصلا از ابتدای شروع کارت تا امروز دوره آموزشی در حوزه بازیگری گذرانده‌ای؟ من با کسانی که تا این چند سال اخیر کار کرده‌ام، در ارتباط بودم و از آنها مشورت می‌گرفتم. از خیلی از دوستانی که با آنهاکار کرده بودم، سوال می‌کردم و به من کمک می‌کردند. از نظر آموزش، چون همیشه سرکار بودم، همیشه درس داشتم هیچ‌وقت نتوانستم به کلاس‌های منظم بازیگری بروم. همیشه همین کارهایی را که در این مدت انجام دادم یک دانشگاه ١۴ ساله برایم بود. مطالعه می‌کردم. با پیام دهکردی به صورت حرفه‌ای دو سال کار کردم. به پیشنهاد دوستانی که با آنها کار می‌کردم، به ورزش‌های مختلفی می‌رفتم که همه اینها تاثیرگذار بودند. آموزش بازیگری صرفا این نیست که به کلاس بازیگری بروید و اینکه یک دوره‌ای را بگذرانید و بگویید که به اتمام رسید. شما باید از همه نظر رشد کنید تا بتوانید ماندگار شوید؛ در این مدت ورزش‌های مختلف می‌کردم، موسیقی، در کنار آن هم درسم را به جلو می‌بردم و بیشتر مطالعه می‌کردم. این طور نیست که بگویم کلاس این استاد را رفته‌ام و گذرانده‌ام.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست تصمیمی برای ادامه این حرفه به صورت آکادمیک ندارید؟ قصد بی‌احترامی به کسانی که در این حوزه تحصیل کرده‌اند، ندارم ولی این چند سالی را که گذرانده‌ام، برای من خیلی آکادمیک‌تر است. استادان و افراد حرفه‌ای سینمایی که با آنها کار کرده‌ام، برای من خیلی آکادمیک‌تر بوده‌اند تا اینکه بخواهم در دانشگاه دروسی را در این حوزه بگذرانم. فکر نمی‌کنم حالا این کار را انجام دهم به خاطر همین، رشته دیگری را انتخاب کردم و زمان به من اجازه نمی‌دهد که بخواهم در دانشگاه این رشته را دنبال کنند. شاید رشته‌ای که الان می‌خوانم را تمام کردم و کمی زمان گذشت به آن فکر کنم.

در حال حاضر چه رشته‌ای را تحصیل می‌کنی؟ طراحی لباس.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

برای فیلم فراری چگونه انتخاب شدی؟ برای این کار به دفتر آقای داوود نژاد رفتم. ابتدا از من سوال کردند که اهل کجا هستم و با چه لهجه‌ای صحبت می‌کنم. به ایشان گفتم که شیرازی هستم، اما شمالی را به صورت حرفه‌ای صحبت می‌کنم. چون در سریال آقای حسن پور به لهجه شمالی کار کرده بودم، از من خواستند که شمالی صحبت کنم. صحبت کردم، ولی به من نگفتند که نقش من قرار است با لهجه شمالی باشد. بعد هم گفتند که با من تماس خواهند گرفت. گفتند بهتر از من برای این نقش پیدا نمی‌کنند و دوست دارند که با من کار کنند. در این مدت می‌شنیدم که به آموزشگاه‌های مختلف بازیگری رفته‌اند و فراخوان داده بودند. خیلی استرس داشتم. با اینکه به من گفته بودند که خوب هستم، ولی می‌دیدم که خیلی‌ها برای این کار تلاش می‌کنند. نگران بودم از اینکه دیگری را برای این نقش پیدا کنند و من این نقش را از دست بدهم. بعد از دو هفته با من تماس گرفتند که به دفترشان بروم و قضیه جدی‌تر شد.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست پیش از حضور در دفتر، فیلمنامه را خوانده بودی؟ خیر. فیلمنامه را نخوانده بودم، چون آقای داوود نژاد گفته بودند که باید بگردند. به من گفته بودند که خیلی خوب هستم. کارهای من را دنبال کرده‌اند. اما این نقش خیلی سخت است و باید بگردند. در آن موقع فیلمنامه را به من نداده بودند. تا اینکه برای بار دوم که دستیار ایشان با من تماس گرفتند، فیلمنامه را برای من فرستادند، مطالعه کردم و متوجه شدم که واقعا نقش خوبی است. من کارهای آقای داوودنژاد را دوست دارم و دوست داشتم که با ایشان حتما یک تجربه‌ای داشته باشم. بالاخره کار را شروع کردیم و روی لهجه و فیلمنامه کار کردیم. نزدیک یک ماه، پیش‌تولید داشتیم و بعد کار کلید خورد.

بازی کردن، روبه‌روی تنابنده چطور بود؟ آقای تنابنده خیلی خیلی برای این نقش به من کمک کردند. خیلی دوست داشتم که با ایشان کار کنم. برای اینکه این کار برای من خیلی سخت بود. پشت صحنه آن، برای من دانشگاه بود، کارنامه کاری من با آقای داوودنژاد، کارنامه دیگری بود. در کارهای سخت، مهم‌تر از هر چیز بازیگر مقابل شما است؛ اینکه چگونه بتواند به شما انرژی بدهد. اگر این طور نباشد، آن سختی آنقدر به شما غالب خواهد شد که نمی‌توانید نقش‌تان را به درستی اجرا کنید. آقای تنابنده آنقدر انرژی خوبی داشتند که آن شرایط سخت را توانستیم پشت سر بگذاریم.

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست

ازدواج خانم بازیگر با فوتبالیست اما نمی‌توانی منکر شوی که اگر اتفاق بیفتد، خوشحال می‌شوی! بله. هر کسی برای کاری که انجام می‌دهد اگر از جانب داوران و اساتید دیده بشود، خیلی خوشحال خواهد شد و قاعدتا برای او تشویق بزرگی خواهد بود. ولی این طور هم نیستم که اگر جایزه‌ای دریافت نکنم، خیلی ناراحت شوم. هدف واقعی من، اجرای درست نقش بوده و اینکه بتوانم از نقشی که ایفا کرده‌ام، رضایت داشته باشم. اینکه گلنار را زنده کرده‌ام، راضی هستم و این برای من خیلی زیباتر است. ترلان پروانه و سبک غذایی جالب وی همراه با گفتگو با مادرش همچنان تلویزیون را در کنار سینما دنبال می‌کنی؟ در واقع من حساسیت زیادی بین سینما و تلویزیون ندارم. البته در مرحله اول فقط سریال الف ویژه کار کرده‌ام. ولی این گونه نیست که بگویم فقط سریال الف ویژه کار می‌کنم و غیر از آن کار دیگری انجام نخواهم داد. این طور نیست، الان نزدیک به چهار یا پنج سالی است که در تلویزیون کار نکرده‌ام. این بیشتر به خاطر ضعف‌های فیلمنامه‌ای است که نمی‌توانم بپذیرم وگرنه حساسیتی به این ندارم که بگویم صرفا تلویزیون یا سینما کار می‌کنم. بالاخره از دوستان هم کسانی هستند که می‌خواهند تلویزیون ببینند. در تلویزیون کار کردن، ارزشمند است اما به خاطر ضعف فیلمنامه‌ای بوده است که در این چند سال نتوانسته‌ام کاری انجام بدهم. آخرین خبر، برترین ها، روزگار، اولی‌ها

 

ارسال نظر