خانم مجری منصوره مصطفی‌زاده با چادر رنگی‌گلدار روی آنتن تلویزیون

یکی از جدیدترین برنامه‌هایی که به کنداکتور شبکه سه اضافه شده، برنامه «مامان‌ها»ست که به دغدغه‌ها و سوالاتی که مادران درباره تربیت فرزند و رفتار با آن‌ها در ذهن دارند می‌پردازد.

خانم مجری منصوره مصطفی‌زاده  با چادر رنگی‌گلدار روی آنتن تلویزیون
آنچه دیگران می خوانند:

 یکی از جدیدترین برنامه‌هایی که به کنداکتور شبکه سه اضافه شده، برنامه « مامان‌ها »ست که به دغدغه‌ها و سوالاتی که مادران درباره تربیت فرزند و رفتار با آن‌ها در ذهن دارند می‌پردازد. منصوره مصطفی‌زاده که پیش از این به عنوان کارشناس کتاب کودک در «کتاب‌باز» دیده شده بود، در برنامه «مامان‌ها» در فضایی صمیمانه با مادران به گفت‌وگو می‌نشیند. این برنامه در همین یکی دو هفته پخش، با بازتاب نسبی در فضای مجازی نیز مواجه شده است. درباره ایده ساخت «مامان‌ها»، اهداف آن و تجربه اجرا با منصوره مصطفی‌زاده گفت‌وگو کرده‌ایم که در ادامه می‌خوانید.

چی شد که تصمیم گرفتید اجرای «مامان‌ها» را بپذیرید؟

من خیلی تصمیم نگرفتم. در یک تصمیم گرفته شده قرار گرفتم، چون ایده برنامه ما حتی قبل از این که در برنامه « کتاب‌باز » حضور داشته باشم به وجود آمده بود و شروع به برنامه‌ریزی برای آن کردیم. دوستان برنامه‌ساز ما پیشنهاد دادند برنامه‌ای برای مادرها بسازیم و چون مادران و والدین حوزه مورد علاقه‌ام بودند، پذیرفتم که در آن حضور داشته باشم.

مامان+ها

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه