الهه فرشچی کشف حجاب کرد +عکس18+

الهه فرشچی خانم بازیگر مدتی است در کشور دبی زندگی می کند و اخیرا عکس هایی بدون حجاب از مدل شدن او در فضای مجازی منتشر شده است.

الهه فرشچی کشف حجاب کرد +عکس18+

الهه فرشچی بازیگر سریال «درد سرهای عظیم» در صفحه شخصی خود اعلام کرد ایران را ترک کرده و قصد ادامه بازیگری را ندارد.الهه فرشچی با انتشار عکس خود در اینستاگرام چنین نوشت: با درد از اعماق وجودم ،ناباورانه ناباورانه عشقم را ، تمام انگیزه ام براى ادامه ى زندگى، (بازیگرى) را رها مى کنم.

1521521601933-nazweb-ir-nazweb-ir

الهه فرشچی  عکسی بی حجاب از خود در صفحه شخصی اش منتشر کرده تا نشان دهد از اینکه پل های پشت سرش را خراب می کند، ابایی هم ندارد. حتی بین بازیگران زن ایرانی که پیش از این نه به قصد فعالیت تصویری، بلکه برای زندگی به خارج از کشور رفته اند، صدف طاهریان، پا را فراتر گذاشت و با عکس هایی که در این چند سال از خود منتشر کرد، نشان داد هیچ گاه قصد بازگشت ندارد.

 
 

بیوگرافی الهه فرشچی

الهه فرشچی متولد ۲۱ دی ۱۳۶۸ در کاشان و بازیگر است. او فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشکده هنر و معماری است، تنها یک خواهر کوچکتر از خود دارد و در عین مخالفت خانواده به سمت بازیگری رفت.

unnamed-21

علاقه ام به بازیگری از دوران کودکی شروع شد

به قدر بازیگری را دوست داشتم که با دوستان در دبستان نمایش اجرا می کردم، و یا زمانی که با دوستانم تنها بودیم می گفتم از من بخواهند نقشی را برایشان بازی کنم.

پدر و مادرم اصلا موافق نودند در بازیگری فعالیت کنم، آنها هم مثل اغلب پدر و مادرا دوست داشتند فرزندشان مهندس یا دکتر شود، منتهی در نهایت در رشته ای که به آن علاقه داشتم تحصیل کردم.

به صورت جدی فعالیت خود را از چند تله فیلم در سال ۱۳۸۹ وقتی ۲۱ ساله بود شروع کرد تا اینکه با نقش بیتا در سریال همه چیز آنجاست سال ۹۳ به شهرت رسید.بازی او در سریال دردسرهای عظیم هم به شناخته تر شدنش کمک کرد.

ماجرای کشف حجاب الهه فرشچی

اسفند ماه ۹۶ بود که انتشار یک عکس بی حجاب از او با این عنوان که ایران را برای همیشه ترک کرد .و قصد ادامه بازیگری را ندارد به شدت جنجالی شد.

او ساعاتی بعد با تکذیب این خبر اعلام کرد اکانت اینستاگرام اش مورد سودجوی قرار گرفته و با عذرخواهی از انتشار این عکس اعلام کرد از طریق مراجع قضایی دنبال خواهد کرد.

خانم بازیگر مدتی است در کشور دبی زندگی می کند و اخیرا عکس هایی بدون حجاب از مدل شدن او در فضای مجازی منتشر شده است.

 

ارسال نظر