تکلیف فیلم‌ها و سریال ریحانه پارسا چه می‌شود؟

بحث مهاجرت یک بازیگر زن یا کشف حجاب او؛مورد تازه ای در سینمای ایران نیست.اما فیلم ها و سریال هایی که آن فرد در آن بازی کرده بسته به نوع نگاه مدیران وقت و مدیوم تصویری آن اثر با سرنوشت های متفاوتی در زمان اکران، پخش و تبلیغات مواجه شده است

تکلیف فیلم‌ها و سریال ریحانه پارسا چه می‌شود؟

 در هفته های اخیرحواشی ریحانه پارسا بیش از پیش در صدر اخبار قرار گرفته است.رفتار های اخیر او نشان از این دارد که قصد ادامه فعالیت در ایران را ندارد.اما سرنوشت فیلم ها و سریال های او چه خواهد شد؟

ریحانه پارسا زمستان سال گذشته همراه با نسیم ادبی ،ارمیا قاسمی، آرش ظلی پور و... در سکوت خبری جلوی دوربین سریال نمایش خانگی«آمستردام»به کارگردانی احمدتجری، نویسندگی مسعود قره گزلو و تهیه کنندگی محمد قاضی رفت که این پروژه علاوه بر توقف به دلیل ویروس کرونا با تغییرات درون گروهی مواجه شد و صادق یاری تهیه کنندگی آن را بر عهده گرفت و قرار بود با نام «رخ»با تغییراتی در فیلمنامه از سرگرفته شود اما این اتفاق تا کنون نیافتاد و به نظر می رسد با حواشی پیش آمده و در صورت از سرگیری پروژه گروه مجبور به فیلمبرداری صحنه های پارسا با یک بازیگر جدید باشند.

پارسا بهار و تابستان امسال سه فیلم مقابل دوربین سه فیلم سینمایی کمدی« گشت۳ »،« رقصنده » و«کوسه» رفته است. طبق گفته امین حیایی در گفت و گو با فریدون جیرانی تنها ۳۰ درصد«رقصنده»مقابل دوربین رفته و ۷۰ درصد آن قرار است در تایلند تصویربرداری شود.بهمن گودرزی اما به تازگی در مصاحبه ای عنوان کرده که ۱۰ روز از فیلم برداری باقی مانده و ریحانه پارسا از لیست عوامل این فیلم خط خورده است. اما دو فیلم سینمایی دیگر به صورت کامل تصویربرداری شدند و حتی برنامه ریزی اولیه برای اکران«گشت۳» نیز صورت گرفته بود.باید دید حواشی او این فیلم ها را با چه سرنوشتی مواجه خواهد کرد.اگرچه تا کنون فیلم های بازیگران دیگر با شرایط مشابه تنها با محدودیت های تبلیغاتی به نمایش در آمده است اما سرنوشت فیلم های پارسا بسته به تصمیم گیری مراجع مختلفی خواهد بود.

 

ارسال نظر