پوریا پورسرخ از همسر جوانش رونمایی کرد + عکس همسرش

به تازگی تصویری از پوریا پورسرخ در کنار خانمی جوان منتشر شده است که در فضای مجازی دست به دست می شود. و خبر از ازدواج آنها می دهد. گویا این خبر شایعه ای بیش نیست

پوریا پورسرخ از همسر جوانش رونمایی کرد + عکس همسرش

به تازگی تصویری از پوریا پورسرخ در کنار خانمی جوان منتشر شده است که در فضای مجازی دست به دست می شود. و خبر از ازدواج آنها می دهد. گویا این خبر شایعه ای بیش نیست و پوریا پورسرخ تا کنون آن را تایید نکرده است. پوریا پورسرخ متولد 4 تیر 1354 در تهران می باشد. پوریا پورسرخ دارای مدرک دکترای فیزیولوژی گیاهیمی باشد.

پوریا پورسرخ

مهران مدیری میزبان پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون بود. پورسرخ درباره دکتری فیزیولوژی گیاهی گفت: هنوز دکتری را نگرفته ام چراکه در آن زمان مرخصی گرفتم به همین دلیل نتوانستم مدیریت کنم و دوسالی است که دوباره شروع کرده ام.

پوریا پورسرخ

 

مدیری درباره آشنایی اتفاقی پورسرخ با محمد حسین لطیفی سوال کرد که او پاسخ داد: من شاگرد آقای لطیفی در کلاس کارگردانی بودم، روز اول در کلاس حاضر شدند و گفتند به دلیل اینکه فیلم جدیدی شروع کرده ام نمی‌توانم کلاس‌ها را برگزار کنم من خیلی محترمانه گفتم ما همه آمده ایم از کسی که صاحب نام است، درس بگیریم که این موضوع باعث شد یک حس خوبی بین ما برقرار شود.

پورسرخ در پاسخ به سوال همیشگی مدیری درباره ازدواج گفت: سال گذشته ازدواج کردم و این پیشنهاد را من به همسرم دادم. به نظرم اولین انتخاب اصلی زندگی من است و ما از قبل با هم آشنا بودیم، البته در حرفه بازیگری نیستند.

 

پوریا پورسرخ

 

وی افزود:همیشه سعی کردم آدم کم حاشیه ای باشم و از آرامش اطرافم خیلی لذت می‌برم. به دنبال کسی بودم که دنبال آرامش باشد و در این صفت مشترک هستیم.

 

پورسرخ درباره سختگیری در زندگی گفت: آدم سختگیری نیستم جز اینکه کنترل تلویزیون باید دست من باشد! چون من می‌دانم چه سریال‌هایی دیدم که بهتر است و آنها را انتخاب می‌کنم.

 

پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ در کنار شبنم قلی خانی بازیگر سینما و تلویزیون 

 

ارسال نظر