تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا

تصاویر جدید بهاره رهنما را با لباس خاصش در کنار دریا ببینید.

تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا
آنچه دیگران می خوانند:

بهاره رهنما از بازیگران زن معروف و اهل شهر اراک می باشد . بهاره رهنما از بازیگران زن پرحاشیه سینما و تلویزیون و تئاتر به شمار می رود و علاوه بر بازیگری در زمینه تدریس فعالیت دارد . بهاره رهنماکه اخیرا در برنامه شام ایرانی شرکت کرده بود حاشیه دیگری برای خود به وجود آورد .

تصاویر جدید بهاره رهنما کنار دریا

بهاره رهنما درباره جزئیات فیلم ی که از او در فضای مجازی پخش شده است اینطور می‌گوید: این فیلم که پخش شده برای قسمت اول شام ایرانی است و مهمانی آن شب درخانه ما بود. من یک مثال سینمایی دزم و خیلی‌ها اهل دیدن فیلم نیستند به همین خاطر سوء تفاهم پیش آمده است.

فیلم دختر لر قدیمی ترین و اولین فیلم ناطق ایرانی است .من یک فیلم خیلی قدیمی را مثال زدم . من منظورم قدیمی ترین فیلم ایرانی بود به عنوان طرز فکر و جدیدترین فیلم های امروز که نیکول کیدمن و بازیگران روز بازی می کنند . منظورم تفاوت زمانی دو فیلم بود.

تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا8

بهاره رهنما

به بهانه تصاویر جدید بهاره رهنما درباره حواشی او درباره توهین به لرها بخوانید.

بهاره رهنما در ادامه می‌گوید: آن بخشی از فیلم را که استفاده کرده اند به هیچ عنوان ادبیات من نیست. اصل ماجرا این است که ما درحال اجرای یک نمایش بداهه بودیم و من داشتم نقش خواهرشوهر بدجنس را بازی می‌کردم. هرکسی که شام ایرانی را دیده است متوجه می شود که یک تیکه از بخش نمایشی ما را بریده و استفاده کرده اند.

تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا0

تصاویر بهاره رهنما کنار دریا

وی در ادامه اضافه کرد: من خودم جزء قوم لر هستم. در استان مرکزی هم ترک زبانان عزیزهستند و هم لرزبانان غیور. من اصلا لر هم نباشم ،من استاد دانشگاه هستم به همین خاطر هیچ وقت من برخلاف قومیت یا هیچ فردی صحبت نکرده ام.

وی افزود: خداراشکر من نه مشکل منکراتی دارم نه مشکل دیگری. سرم به زندگی خودم هست. نکته جالب اینجاست که در شام ایرانی برنده جایزه یک خانم لر هستند که دچار آسیب دیدگی سوختگی شدید شده‌اند. .

تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا8

تصاویر جدید بهاره رهنما با تیپ متفاوت

بهاره رهنما گفت: من می خوام بگم اصالت همه جا حرف خودش را می‌زند. برخی از افراد بودند که به من ،مادرم ،مادرهمسرم و دختر ۲۰ ساله ام فحاشی کردند.حتی مرا تهدید به قتل و گروگانگیری کردند.این افراد اصالت ندارند، من سعی کردم این خانم عزیز امید به زندگی پیدا کند،اما چرا اینطرف قضیه هیچ وقت دیده نمی‌شود.

تصاویر عجیب بهاره رهنما با لباس خجالت آور کنار دریا17

بهاره رهنما و همسرش

بهاره رهنما گفت: اگر به هردلیلی سوبرداشتی از اسم فیلم باعث شد به قومی بربخورد عذرخواهی می‌کنم.اما از این موضوع دل شکسته هستم که برخی از افراد خواستند بین من و اقوام ایرانی فاصله بیاندازند.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر