عکس ستاره اسکندری و جوانی مادرش ! / شباهت شوک آور است

پیراهن ناجور و نامتعارف لاله اسکندری در خارج از کشور

عکس ستاره اسکندری و جوانی مادرش ! / شباهت شوک آور است

ستاره اسکندری بازیگر سینما، تلویزیون و تاتر است. ستاره اسکندری متولد  ۲۵ خرداد ۱۳۵۳ است.ستاره اسکندری شبیه به مادرش است. خواهر ستاره اسکندری ، لاله است. خواهر ستاره اسکندری مانند او بازیگر است.

ستاره اسکندری از بازیگرانی است که شباهت عجیبی به مادر خود دارد.

ستاره+اسکندری

لاله-اسکندری-و-خواهرش

 
 

اسکندری در اولین گفت‌وگو بعد از کرونایی شدنش به خبرنگار تسنیم گفت:‌ من شب گذشته تست دادم و گفتند امروز ظهر آماده می‌شود. بیشتر نگرانی‌ام برای دوستان و همکارانی است که بی‌اطلاع از داشتنِ کرونا کنارشان کار کردم.

او تأکید کرد: واقعاً بیشترین مراقبت‌ها را چه در سر صحنه و چه در بیرون از منطقه فیلمبرداری داشته‌ام اما مشخص نیست با افرادی که سر و کار داریم به این بیماری مبتلا هستند یا خیر. و بسیاری ناقل کرونا هستند حتی خودشان هم نمی‌دانند. در صفحه شخصی‌ام هم نوشتم که زره پوش شدن هم اثر نکرد و متأسفانه متوجه شدم که تست کرونایم مثبت شده است.

اسکندری با اشاره به اینکه از مردم می‌خواهم کرونا را بیشتر جدی بگیرند، افزود: مردم همیشه به ما لطف داشته‌اند و نگران حال و روز ما بوده‌اند. از مردم می‌خواهم کرونا را بیشتر جدّی بگیرند؛ اگر من پستی هم گذاشتم بیشتر برای جدّی گرفتن مردم بوده است. مگرنه هیچ‌وقت دوست نداشته‌ام کسی را ناراحت کنم.

این بازیگر سینما و تلویزیون درباره قرنطینه‌شدن در خانه و یا بستری شدن در بیمارستان، خاطرنشان کرد: الان به پزشک بیماری‌های عفونی مراجعه کرده‌ام تا بدانم مراحل درمان را چگونه باید سپری کنم. خیلی از همکاران ما مثل محمدرضا گلزار و نوید محمدزاده و دوستان دیگر به کرونا مبتلا شده‌اند، باید بیشتر جدی بگیریم و رعایت کنیم. اینکه می‌گویند در شلوغی‌ها و تجمع‌ها نباشید، بی‌راه نیست و کاملاً درست است.

 

اسکندری گفت: آمارها نشان می‌دهد بازیگران بیشتر از همه گرفته‌اند. اکثر دوستان ما هم سرکار بودند، حتی با وجود رعایت پروتکل‌های بهداشتی، باز هم این اتفاق افتاده است. اطلاع‌رسانی کردیم تا مردم بیشتر، کرونا را جدی بگیرند.

 

ارسال نظر