قیافه زشت دنیا جهان بخش قبل از عمل

دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است.

قیافه زشت دنیا جهان بخش قبل از عمل

دنیا جهانبخت  با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود. همسر دنیا جهانبخت مشخص نیست. دنیا جهانبخت مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. به تازگی با دوستی و ارتباط با مهراد جم خواننده ایرانی در فضای مجازی جنجال تازه ای به پا کرده است.​

شاید برای تان عجیب باشد، اما خانم  دنیا جهانبخت  با یک شکست عشقی مشهور شد! او مدعی بود که با یکی از خوانندگان لس آنجلسی روابط عاطفی داشته و دچار ضربه روحی شده، شمار دنبال کنندگان او به طرز باورنکردنی بالا رفت و او تبدیل به یکی از چهره های مشهور ایرانی شد!

6f7f8a50-a572-418e-8f98-4574e240e64a

 
دنیا جهانبخت با نام اصلی زهرا جهانبخت یکی از شاخ های مجازی است که هر بار با یک خواننده مرد دوست می شود و همسر او مشخص نیست. او مدل ایرانی در کشور ترکیه می باشد. که به واسطه دوستی با ساسی مانکن تبدیل به چهره شناخته شده در فضای مجازی شده است.
 

دنیا جهانبخت  متولد سال 1368 و آبان ماهی می باشد. او زاده تهران است و تا مقطع دبیرستان تحصیل کرده است،  دنیا جهانبخت  در یک خانواده ثروتمند در شمال تهران به دنیا آمده و در حال حاضر در امارات متحده عربی و بریتانیا زندگی می کند.

با پایان یافتن تحصیلات در ایران ، خانوادگی به ترکیه مهاجرت کردیم ، خداروشکر خانواده ام اوضاع مالی خوبی دارند و منو همیشه ساپورت می کنند قصد دارم بعد از مدتی اقامت در ترکیه به آمریکا مهاجرت کنم و حالا چند سالیست در نوبت بررسی سفارت این کشور هستم قهرمان زندگی من مادرم  هست ، ایشالله همیشه سالم و سلامت باشه و سایه اش بالا سرم باشد ، سلامتی مامانم همه چیز زندگی ام است ...

ارسال نظر