پرسپولیس همچنان دنبال مهاجم

یحیی گل‌محمدی همچنان دنبال انتخاب مهاجم اصلی خود برای لیگ برتر بیستم و فینال لیگ قهرمانان آسیاست.

پرسپولیس همچنان دنبال مهاجم

کادر فنی پرسپولیس در تلاش برای حل مشکل گلزنی این تیم در رقابت‌های فصل جاری لیگ برتر و فینال لیگ قهرمانان آسیا است.

عیسی آل‌کثیر که در ابتدای نقل و انتقالات تابستانی در پرسپولیس حاضر شد و توانست تاثیرگذاری فراوانی در مسیر رسیدن این تیم به فینال لیگ قهرمانان آسیا داشته باشد به دلیل شادی گل خود پس از گلزنی به پاختاکور ازبکستان در یک چهارم نهایی این رقابت‌ها نه تنها دیدار با النصر عربستان را از دست داد بلکه با محرومیت سنگین ۶ ماهه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد تا یحیی گل‌محمدی اسم او را از جمع بازیکنان خود در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر خط بزند.

سرمربی پرسپولیس برای پر کردن جای خالی این بازیکن در دیدار با النصر مجبور به استفاده از مهدی عبدی شد. مهاجم جوان پرسپولیس نیز توانست در نیمه نهایی برای این تیم گلزنی کند تا نشان دهد می‌تواند برای این تیم در لیگ برتر هم گلزنی کند. یحیی گل‌محمدی در نخستین بازی لیگ برتر نیز عبدی را در نوک حمله پرسپولیس مقابل سایپا قرار داد اما او این بار نتوانست گلزنی کند.

کادر فنی پرسپولیس نیز اولویت خود را در ادامه نقل و انتقالات تابستانی جذب مدافع عنوان کرد اما با توجه به عدم انجام این کار توسط مدیرعامل باشگاه سراغ جذب مهاجم تازه وارد رفت. مهدی مهدی‌خانی بازیکن فصل گذشته واراژدین در حالی به پرسپولیس پیوست که آرمان رمضانی و آریا برزگر نیز در کنار عبدی برای رسیدن به ترکیب اصلی پرسپولیس در خط حمله رقابت دارند. ضمن اینکه توانایی‌های وحید امیری و امید عالیشاه برای حضور در خط حمله پرسپولیس نیز می‌تواند دست گل محمدی را برای پر کردن جای خالی آل کثیر را پر کند.

 

ارسال نظر