خبرخوش مدیرعامل پرسپولیس برای هوادران

جعفر سمیعی ،مدیرعامل پرسپولیس گفت :ما به دنبال جذب بازیکنان جدید هستیم و قرار است کمیته فنی و سرمربی در این خصوص نظر نهایی را ارائه کنند.

خبرخوش مدیرعامل پرسپولیس برای هوادران

جعفر سمیعی مدیرعامل پرسپولیس با تبریک به یحیی گل محمدی اظهار داشت:

او به عنوان بهترین مربی غرب آسیا انتخاب شده و امیدوارم با تلاش او و قهرمانی در آسیا به عنوان بهترین مربی این قاره انتخاب شود.

وی در خصوص پرونده النصر در AFC برای بازگشت به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت:

علیرغم همه شیطینت هایی که انجام شد مثل شکایت های باشگاه النصر و همچنین محرومیت آل کثیر و … خدا را شکر باشگاه پرسپولیس با پیگیری وکیل باشگاه و همچنین مساعدت فدراسیون فوتبال و همکاران واحد بین الملل آنها هم در مستطیل سبز بر مشکلات چیره شدیم و هم اینکه با دفاعیات حقوقی برنده پرونده شدیم.

سمیعی تاکید کرد:

النصر در مورد بازیکنان جدید پرسپولیس شکایت هایی انجام داد و در نهایت با دفاع باشگاه شکایت این باشگاه را رد کرد. بعد از آن شکایت اول، دلایل بی اساس دیگری که ۱۲۰ صفحه بود و اینکه باشگاه پرسپولیس شرایط حرفه ای را ندارد ارائه کردند ولی در نهایت AFC نه تنها این شکایت را قبول نکرد بلکه باشگاه عربستانی را جریمه هم کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا می شود بعد از گذشت نیمی از محرومیت، آل کثیر می تواند برگردد اظهار داشت:

قرار است این موضوع را دادگاه CAS پیگیری کنیم تا با گذشت نیمی از محرومیت او برای ما بازیکند.

وی با بیان اینکه تا یکی دو روز آتی قرارداد مهدیخانی نهایی می شود عنوان کرد:

ما به دنبال جذب بازیکنان جدید هستیم و قرار است کمیته فنی و سرمربی در این خصوص نظر نهایی را ارائه کنند.

سمیعی خاظر نشان کرد:

جا دارد از گل محمدی، سید جلال حسینی و سایر بازیکنان تشکر می کنم که از هیچ تلاشی دریغ نکردند. آنها بدانند من و همکارانم تا قبل از فینال پشتیبانی خوبی از تیم خواهیم کرد و جای نگرانی برای هواداران وجود ندارد. امیدوارم یک جشن ملی در ۲۹ آذرماه برگزار کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در گفت و گو با برنامه فوتبال برتر شبکه ۳ سیما، تاکید کرد:

همکاران رسانه ای در این چند روز بابت مصاحبه تماس های زیادی برقرار کردند ولی به دلیل مشغله نشد در خدمت عزیزان باشم ولی به امید خدا به زودی در خدمت همه خواهم بود. این را هم تاکید کنم من هیچ فعالیتی در فضای مجازی ندارم و صفحه ای به نام من وجود ندارد.

 

ارسال نظر