لک، پهلوان، شجاعی و رمضانی پولی از پرسپولیس نگرفته اند

هفت بازیکن جدید پرسپولیس نمایشی درخشانی برای این تیم داشتند اما عجیب است ۵ نفر آنها تا کنون هیچ پولی از باشگاه دریافت نکرده‌اند.

لک، پهلوان، شجاعی و رمضانی پولی از پرسپولیس نگرفته اند

 بسیاری از هواداران و کارشناسان فوتبال به خریدهای تابستانی تیم پرسپولیس نمره قبولی دادند.  مهدی ترابی، علی علیپور و علیرضا بیرانوند جزو بهترین بازیکنان لیگ برتر بودند که نقش پررنگی را در قهرمانی‌های تیم سرخپوش ایفا کردند و حفظ آنها می‌توانست وضعیت پرسپولیس را تغییر دهد. با این وجود خرید بازیکنان جوانی چون سرلک و شجاعی، حضور ستاره‌هایی مثل سعید آقایی، عیسی آل‌کثیر و احسان پهلوان، جذب آرمان رمضانی به جای اوساگونا و البته حضور حامد لک با پیراهن شماره یک، پرسپولیسی جذاب را برای لیگ قهرمانان آسیا ساخت و این تیم را به فینال لیگ قهرمانان آسیا رساند. 

هفت بازیکن جدید پرسپولیس نمایشی درخشان برای این تیم داشتند اما عجیب است ۵ نفر آنها هیچ پولی از باشگاه دریافت نکرده‌اند. حامد لک، عیسی آل‌کثیر، احسان پهلوان، علی شجاعی و آرمان رمضانی بنا بر شنیده‌ها هیچ مبلغی بابت عقد قرارداد رسمی با پرسپولیس از این باشگاه دریافت نکرده‌اند. در این میان تنها میلاد سرلک و سعید آقایی توانسته‌اند مبالغی از باشگاه بگیرند. سعید آقایی که با ۳ میلیارد و۷۰۰ میلیون تومان گران‌ترین خرید جدید پرسپولیس محسوب می‌شود ۲۰ درصد از این مبلغ را برای اجازه آپارتمان از باشگاه دریافت کرده است. 

همچنین میلاد سرلک هافبک سرحال پرسپولیس نیز چک یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومانی بابت جدایی از شهرخودرو در اختیار تیم مشهدی گذاشته و کل این ۵۰۰ میلیون تومان را به تیم سابق خودش پرداخت کرده است! این در حالی است که عیسی آل‌کثیر ستاره پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، احسان پهلوان یکی از بهترین‌های این تیم در رقابت‌های دوحه، حامد لک بهترین گلر غرب آسیا، علی شجاعی زننده آخرین پنالتی سرخپوشان برابر النصر عربستان و آرمانی رمضانی هیچ پولی دریافت نکرده‌اند. البته بازیکنان قدیمی پرسپولیس هم هنوز بابت فصل جدید (‌لیگ بیستم) پولی دریافت نکرده‌اند اما مرسوم است بازیکن جدید پس از عقد قرارداد با یک تیم ۲۰ تا ۳۰ درصد پول دریافت می‌کند. این اتفاق هنوز برای بازیکنان جدید پرسپولیس نیفتاده اما با این حال همه این ۷ تازه‌وارد در تمرینات و مسابقات این تیم حاضر بوده و غیبت نداشته‌اند. 

نکته‌: تنها دریافتی بازیکنان جدید پرسپولیس همان پاداش بردهای این تیم دربازی‌های لیگ قهرمانان آسیا بوده است.

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر