جانشینی شاگرد گل محمدی در پرسپولیس

با توجه به محرومیت ۶ ماهه عیسی آل‌کثیر، باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر برای تقویت خط حمله این تیم مذاکراتی با محمدمهدی مهدی‌خانی انجام داده و در صورت فراهم شدن شرایط ظرف امروز و فردا با مهاجم واراژدین کرواسی قرارداد رسمی امضا می‌کند.

جانشینی شاگرد گل محمدی در پرسپولیس

 اگر اتفاق خاصی رخ ندهد محمدمهدی مهدی‌خانی، بازیکن تیم واراژدین کرواسی به پرسپولیس ملحق خواهد شد. با توجه به محرومیت ۶ ماهه عیسی آل‌کثیر، باشگاه پرسپولیس در روزهای اخیر برای تقویت خط حمله این تیم مذاکراتی با محمدمهدی مهدی‌خانی انجام داده و در صورت فراهم شدن شرایط ظرف امروز و فردا با مهاجم واراژدین کرواسی قرارداد رسمی امضا می‌کند. 

باشگاه کروات برای صدور رضایتنامه مهاجم تیم‌های ملی جوانان و امید ایران در سال‌های اخیر مبلغ ۵۰ هزار یورو را درخواست کرده که ابتدا باشگاه به خاطر مسائل مالی روند مذاکرات را متوقف کرده بود اما در ادامه مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دریافت این رضایتنامه مذاکرات خوبی با واراژدین انجام داده‌اند و توافق‌های کلی حاصل شده است. 

جعفر سمیعی به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بی‌واسطه با خود مهدی‌خانی وارد مذاکره شده و به احتمال زیاد این بازیکن به زودی با عقد قرارداد قطعی، به پرسپولیس ملحق خواهد شد. مهدی‌خانی که جزو بازیکنان سهمیه لیگ برتری محسوب نمی‌شود، پیش از این در تیم شهرخودرو با یحیی گل‌محمدی کار کرده است. مهدی‌خانی فوتبالیست ۲۳ ساله‌ای است که در تیم‌های پدیده، نیروی‌زمینی و...  سابقه بازی دارد و سال گذشته راهی لیگ کرواسی شد و به تیم واراژدین پیوست. او دو فصل گذشته در تیم گل‌محمدی درخشش داشت و پای ثابت اردوهای تیم ملی امید نیز بود و در شرایطی که بسیاری پیش‌بینی می‌کردند لیگ نوزدهم را در ایران باشد اما به فوتبال اروپا رفت. جالب آنکه زمان سرمربیگری گابریل کالدرون نیز مهدی مهدی‌خانی گزینه خرید پرسپولیسی‌ها بود اما در نهایت این بازیکن تصمیم گرفت به لیگ کرواسی برود و فوتبالش را در اروپا دنبال کند. حالا مهدی‌خانی جوان پس از یک فصل نه چندان موفق در کرواسی قرار است بار دیگر به ایران بازگردد. او که سابقه خوبی در تیم‌های ملی جوانان و امید کشورمان دارد، قادر است با توجه به سرعت و شم گلزنی بالای خود بخشی از مشکلات خط حمله پرسپولیس را حل کند.

 

ارسال نظر