بیانیه مهم باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس در واکنش به رای کمیته استیناف AFC در پرونده شکایت النصر بیانیه ای را صادر کرد.

بیانیه مهم باشگاه پرسپولیس
آنچه دیگران می خوانند:

با وجود اصرار و پافشاری مدیران حقوقی باشگاه النصر عربستان برای ادامه دادن به شکایات خود علیه پرسپولیس، رأی نهایی به سود باشگاه پرسپولیس ایران صادر شد و این باشگاه به صورت قطعی در فینال روز ۲۹ آذرماه مقابل قهرمان شرق آسیا به میدان می‌رود.

این موفقیت بزرگ با پیگیری مجدانه مدیریت باشگاه در سکوت و آرامش صورت پذیرفت و بار دیگر بر صحت، سلامت کاری و حرفه‌ای باشگاه مهر تایید زد.

باشگاه برای رسیدن به این هدف از تمام ابزار حقوقی و انرژی خود بهره برد و با اینکه بر همگان مسجل بود پرسپولیس وارد جنگی تمام‌عیار و البته ناجوانمردانه شده‌، موفقیت بزرگی رقم خورد. این پیروزی، جنبه‌های فراوانی دارد؛ بازیکنان و کادر فنی در زمین بازی با تمام توان جنگیدند و فینالیست شدند.

سپس نوبت به باشگاه رسید که وارد معرکه شده و در نبرد دوم شرکت کند. جدال بزرگی که برخی قصد داشتند با شیطنت و نقش‌آفرینی‌های داخلی و خارجی، تمام تلاش‌ها را بر باد دهند اما مدیریت با حمایت هواداران و سود بردن از بهترین تیم حقوقی توانست در این آوردگاه مهم رأی نهایی را از آن خود کند و پیروز شود.

رأی کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا در خصوص اعتراض باشگاه النصر عربستان علیه رأی صادره کمیته انضباطی AFC در مورخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۰ توسط اعضای این کمیته با نمایندگان کشورهای قطر، ویتنام و مالزی برگزار و اعتراض نماینده عربستان مردود اعلام شد. مفاد رای کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا به شرح زیر اعلام و به باشگاه ابلاغ شد:

یک) استیناف‌خواهی باشگاه النصر عربستان علیه رأی صادره به صورت کامل مردود اعلام می‌شود.

دو) رأی صادره کمیته اخلاق و انضباطی تائید می‌شود.

سه) مطابق با ماده ۱۱۷-۴ قوانین، باشگاه النصر عربستان مکلف به پرداخت هزار دلار به عنوان هزینه‌های استیناف است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه