جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد

با وجود مذاکرات باشگاه پیکان با پرسپولیسی ها برای جذب مهاجم این تیم، مدیران سرخپوش تاکنون با جدایی بازیکن خود نظر قطعی را اعلام نکرده اند.

جدایی مهاجم پرسپولیس قطعی شد
آنچه دیگران می خوانند:

مسئولان باشگاه پیکان در روزهای اخیر برای تقویت خط حمله این تیم مذاکراتی با باشگاه پرسپولیس انجام داده اند تا در صورت فراهم شدن شرایط، این بازیکن پس از فسخ قرارداد خود بار دیگر به جمع خودروسازان برگردد.

مهدی تارتار پس از به عهده گرفتن سرمربیگری پیکان از مسئولان این باشگاه درخواست کرد بار دیگر روستایی را به این تیم بیاورند تا این بازیکن که در دوره گابریل کالدرون به پرسپولیس آمد و در فصل گذشته بازی های کمی برای سرخ پوشان انجام داد به گره گشای مشکلات خط حمله پیکان تبدیل شود.

البته تاکنون باشگاه پرسپولیس موافقت خود را برای جدایی روستایی اعلام نکرده و این بازیکن همچنان منتظر اعلام نظر کادرفنی و مدیریت پرسپولیس است تا تکلیفش در این تیم مشخص شود.

ظاهرا پرسپولیسی ها تا زمانی که جذب مهاجم جدید برای این تیم قطعی نشود، مجوز خروج مهاجم جوان خود را برای حضور در پیکان صادر نمی کنند اما باید دید در روزهای آتی و تا پیش از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات بازگشت روستایی به پیکان قطعی می شود؟

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه