درخواست غیرمتعارف استقلال از رشید مظاهری

مدیران استقلال از سنگربان جدید این تیم درخواست کرده‌اند رقم قابل توجهی از قراردادش را کسر کند.

درخواست غیرمتعارف استقلال از رشید مظاهری
آنچه دیگران می خوانند:

رشید مظاهری، سنگربان جدید استقلال با درخواست عجیب از سوی مدیران باشگاه مواجه شده است. بازیکن فصل پیش تراکتور تبریز که با قراردادی دو ساله به استقلال ملحق شده هم با درخواست باشگاه باید قراردادش را به شکل باورنکردنی اصلاح کند.

طبق صحبت‌هایی که انجام شده مدیران استقلال از مظاهری درخواست کرده‌اند که حدود ۲.۵ میلیارد تومان از رقم ۸ میلیارد تومانی که قرار است او برای دو فصل دریافت کند را کاهش بدهد تا بتواند قراردادش را ثبت کند. در حال حاضر مظاهری به همراه شجاعیان و نادری تنها بازیکنی است که قراردادش هنوز ثبت نشده است.

درخواست عجیب مدیران استقلال باعث تعجب مظاهری شده و او از این مسأله ناراحت است. مظاهری به دنبال فسخ قرارداد پرسروصدا از تراکتور که هنوز رای نهایی پرونده شکایتش هم صادر نشده به استقلال ملحق شد و اکنون هم با این چالش بزرگ رو به رو شده است.

مسأله دیگری که موجب دلخوری این بازیکن شده یک درخواست دیگر است. باشگاه به تو اعلام کرده تامین مسکن برای او اگرچه در قرارداد ذکر شده اما برعهده باشگاه نیست و باید خودش این اقدام را انجام بدهد که این نکته هم در کنار درخواست کسر قرارداد مظاهری‌ را دچار سردرگمی کرده است.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر