سرانجام دادگاه استقلال

برخی بازیکنان و عوامل تیم استقلال مدعی بودند خبرهای رسیده از داخل راهروهای فدراسیون فوتبال حکایت از صدور رأی مجدد دادگاه به نفع محمدرشید مظاهری دارد.

سرانجام دادگاه استقلال
آنچه دیگران می خوانند:

محمد رشید مظاهری سنگربان فصل گذشته تراکتور، تابستان امسال به استقلال پیوست ولی به دلیل بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این باشگاه تاکنون نتوانسته در مسابقات رسمی برای آبی‌پوشان وارد زمین شود. البته وضعیت رشید به گونه‌ای است که حتی اگر داستان محرومیت استقلال از سمت بازیکنان جدید هم مطرح نبود، باز هم نمی‌توانست برای استقلال بازی کند چون باشگاه تراکتور از او شکایت کرده و کار به فدراسیون فوتبال کشیده است.

در دادگاه اول رأی به نفع رشید مظاهری صادر شد ولی تراکتوری‌ها فرجام خواستند و حالا همه چیز به دادگاه تجدید نظر استیناف بستگی دارد. روز گذشته در پایان تمرین استقلال برخی بازیکنان و عوامل این تیم مدعی بودند خبرهای رسیده از داخل راهروهای فدراسیون فوتبال حکایت از صدور رأی مجدد دادگاه به نفع محمدرشید مظاهری دارد و حتی عده‌ای تأکید داشتند این مسئله را در گفت‌وگوهای دوستانه خود از برخی مسئولان داخل فدراسیون نیز شنیده‌اند ولی به آنها تأکید شده در این رابطه مصاحبه نکنند تا همه چیز به صورت رسمی اعلام شود. استقلالی‌ها معتقدند به احتمال زیاد رأی تا قبل از روز جمعه اعلام می‌شود و مظاهری مشکلی برای همراهی استقلال در جدال مقابل فولاد خوزستان نخواهد داشت. البته اینکه از وجود او در ترکیب ثابت استفاده شود (در صورت صدور مجوز نهایی از طرف فدراسیون) یا حسین حسینی مجدداً به کار گرفته شود، مسئله‌ای است که محمود فکری باید در موردش تصمیم بگیرد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه