حمایت از پرسپولیس در آسیا

بازیکن اسبق استقلال و پرسپولیس گفت: پرسپولیس اگر چهار سال قهرمان شد، به خاطر آن بود که نگاه طرفداران به این تیم تغییر کرد.

حمایت از پرسپولیس در آسیا
آنچه دیگران می خوانند:

علی انصاریان حتی با وجود کرونا، سر خودش را حسابی شلوغ کرده و همچنان مقابل دوربین و سرگرم بازی در فیلم‌های مختلف است. با این حال دقایقی با او به گفتگو نشستیم.

اوضاع روبه‌راه است؟

خدا را شکر، همه چیز خوب پیش می‌رود. من هم اخبار کرونا را می‌شنوم و ناراحت می‌شوم و همه ما مجبوریم پروتکل‌ها را رعایت کنیم. باید در مورد خودمان و عزیزان‌مان سختگیر باشیم تا ان‌شاالله  زنجیره انتقال این بیماری از بین برود و حال مردم دوباره خوب شود.

فوتبال را دنبال می‌کنی؟

زیاد وقت نمی‌کنم اما مگر بازی‌ها تعطیل نیست؟ فکر می‌کنم لیگ تا آخر ماه بازی نداشته باشد. تیم ملی هم که خدا را شکر بازی مقابل بوسنی را برد و مردم را سرافراز کرد.

منظورم بازی با سایپا بود. اولین دیدار لیگ برای پرسپولیس... 

بخشی از بازی را دیدم و به نظرم پرسپولیس بدشانس بود. دروازه‌بان حریف چند توپ عالی را گرفت. البته صحنه‌های بازی را در خلال کارهایم دیدم.

اما خیلی‌ها دست به انتقاد از پرسپولیس زدند!

انتقاد که همیشه وجود دارد. شما در هر بازی، ۱۰ گل هم بزنی، باز یکسری انتقاد می‌کنند اما مگر پرسپولیس بد بازی کرد که انتقاد می‌شنود؟ به نظرم خیلی خوب توپ را چرخاندند و با تاکتیک‌های مختلف، روی دروازه سایپا خطر ساختند. هم ارسال داشتند، هم شوت و هم ضربه سر. فوتبال همین است‌؛ گاهی توپ‌های ساده به گل تبدیل می‌شود و یک تیم، تنها با یک حمله به گل می‌رسد، گاهی هر کاری کنی، توپ وارد دروازه نمی‌شود. برای بازی اول پرسپولیس چنین اتفاقی افتاد.

اما این تساوی نگران‌کننده بود چون پرسپولیس حدود یک ماه دیگر باید در فینال آسیا به میدان برود.

البته من به هواداران حق می‌دهم نگران باشند اما به نظرم نباید با جنجال و شلوغ‌کاری این نگرانی را بروز بدهیم. اگر قهرمانی آسیا می‌خواهیم، باید همگی پشت‌سر و حامی تیم باشیم. قهرمانی فقط نیاز به حمایت دارد. پرسپولیس اگر چهار سال قهرمان شد، به خاطر آن بود که نگاه طرفداران به این تیم تغییر کرد.

در مورد جدایی شجاع خلیل‌زاده هم حرفی زده بودی که انگار قصد کنایه زدن داشتی!

نه این‌طور نیست. همه بازیکنان پرسپولیس، دوستان و عزیران من هستند. کنایه به کسی نزدم و اسمی هم نمی‌برم. آنچه گفتم، اعتقادم بود وگرنه هرگز دنبال این مسائل نیستم. البته زیاد شوخی می‌کنم و همه این شخصیت مرا می‌شناسند.

تو که همیشه خودت را هوادار پرسپولیس خطاب می‌کنی، به نظرت در این فصل هم پرسپولیس می‌تواند قهرمانی لیگ را کسب کند؟

از حالا که نباید در مورد قهرمانی صحبت کرد. الان این مهم است که باشگاه خواسته‌های یحیی گل‌محمدی را برآورده کند و بازیکنانی که می‌خواهد را برای تیم بگیرد. بعد از آن، آماده‌سازی و پشتیبانی برای حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیاست و سپس سوپرجام. بعد هم باید با حمایت، آرام آرام به سمت قهرمانی رفت. لیگ یک ماراتن است و با یک برد یا یک باخت نمی‌توان در مورد قهرمانی صحبت کرد. با این حال من معتقدم این تیم می‌تواند برای بار پنجم روی سکو برود.

 

منبع: خبر ورزشی
آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه