پیمان بابایی پرسپولیسی نشد

پیمان بابایی برای آمدن به پرسپولیس نیاز به رضایتنامه داشت که مدیران ماشین سازی با جدایی بابایی مخالفت کردند.

پیمان بابایی پرسپولیسی نشد
آنچه دیگران می خوانند:

بعد از جدایی علی علیپور از پرسپولیس و محرومیت طولانی عیسی آل‌کثیر به خاطر شادی بعد از گلش مقابل پاختاکور ازبکستان دست یحیی گل‌محمدی در خط حمله تیمش حسابی بسته شد و پرسپولیس بیشتر از قبل نیاز به خرید یک مهاجم را در تیمشان حس کردند.

با توجه به پر شدن سهمیه لیگ برتری سرخ پوشان فقط در صورتیکه یکی از خریدهای جدید از لیست خارج شود پرسپولیس می تواند بازیکن لیگ برتری بگیرد که با توجه به شرایط موجود و نیاز سایر تیم‌ها به ستاره‌هایشان این کار کمی سخت به نظر می رسد. طی چند روز اخیر گزینه‌های زیادی در خط حمله برای آمدن به پرسپولیس مطرح شد از رضا قوچان نژاد و شهاب زاهدی که در خارج از ایران زندگی می‌کنند گرفته تا امین قاسمی‌نژاد و پیمان بابایی که در شهرخودرو و ماشین‌سازی بازی می‌کنند.

بابایی که فصل گذشته در لیگ آذربایجان حضور داشت و خوب هم کار کرد اخرین گزینه‌ای بود که به یحیی معرفی شد و سرمربی پرسپولیس هم موافق جذب او بود. اما با توجه به اینکه این بازیکن با ماشین سازی دو فصل دیگر قرارداد دارد برای آمدن به پرسپولیس نیاز به رضایتنامه داشت که مدیران ماشین سازی با جدایی بابایی مخالفت کردند و به این ترتیب گزینه یحیی برای خط حمله پرسپولیس در تیمش ماندنی شد.

 

آنچه دیگران میخوانند:

ارسال نظر

 

روی خط رسانه