رای نهایی پرونده دیدار پرسپولیس و النصر

وکیل باشگاه پرسپولیس در پرونده شکایت النصر گفت: نتیجه حاصل از رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع ما نخواهد بود.

رای نهایی پرونده دیدار پرسپولیس و النصر

امیر ساعد وکیل درباره آخرین وضعیت شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس اظهار داشت: همانگونه که مؤکدا و مکررا از سوی باشگاه و اینجانب اعلام شده، بر اساس مدارک، مستندات و ادله ارائه شده در لایحه دفاعیه، نتیجه حاصل از یک فرآیند رسیدگی عادلانه در این پرونده، چیزی جز پیروزی قاطع پرسپولیس در این پرونده نخواهد بود.

وی ادامه داد: افرادی که تلاش می کنند در فضای مجازی و رسانه‌ای این تصور را القا کنند که هواداران امیدوار به حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا نباشند، برداشت کاملا نادرستی را نشر داده‌اند. این بر خلاف منافع ملی و حاصل یک برداشت اشتباه از صحبت‌های اینجانب است.

وکیل پرسپولیس در ادامه گفت و گو با رسانه رسمی این باشگاه در پرونده شکایت النصر ادامه داد: پرسپولیس قطعا یک پای فینال لیگ قهرمانان آسیاست. هواداران لازم است در این مقطع زمانی، پشتیبان تیم باشند تا بازیکنان با تمام قوا خود را برای فینال و حضور مقتدرانه در آن بازی به نحو احسن آماده‌تر کنند. کنفدراسیون آسیا نیز خود را برای برگزاری فینال که یک سمت آن قهرمان غرب قاره، پرسپولیس است، آماده می‌کند.

 

ارسال نظر