درخواست پیشکسوت استقلال

علیرضا اکبرپور درباره بدهی استقلال به استراماچونی گفت : این پول باید پارسال داده می شد و پرونده اش بسته می شد . امیدوارم دوستان هرچه سریع تر این پول را پرداخت کنند تا مشکلی برای استقلال پیش نیاید .

درخواست پیشکسوت استقلال

علیرضا اکبرپور، بازیکن اسبق تیم استقلال، با اشاره به نخستین دیدار این تیم در لیگ بیستم اظهار داشت:

استقلال بعد از سال‌ها توانست لیگ را خوب شروع کند و این برد می تواند روحیه و اعتماد به نفس بازیکنان را بالا ببرد. عملکرد استقلال در هفته اول امیدوار کننده بود اما این روند باید ثبات داشته باشد و اوضاع مثل پارسال نباشد که تیم یک هفته می‌برد و یک هفته مساوی می‌گرفت یا می‌باخت.

او با اشاره به دیدار دوم استقلال در لیگ مقابل فولاد خوزستان افزود:

اگر بخواهیم منصفانه قضاوت کنیم جواد نکونام تیم خوبی ساخته است. فولاد سال گذشته هم جزو مدعیان بود و امسال هم داعیه قهرمانی دارد. استقلال بی شک بازی سختی مقابل فولاد دارد اما تیم فکری اگر می‌خواهد بالاتر از سایر مدعیان باشد باید از آنها امتیاز بگیرد.

اکبرپور درخصوص اینکه استقلال چقدر شانس قهرمانی دارد، گفت:

استقلال همیشه مدعی است و اگر اجازه بدهند، این تیم توان قهرمانی را دارد. این هواداران دیگر تحمل ندارند. در سال‌های اخیر اتفاقات بدی برای این تیم رخ داد و امیدوارم امسال دیگر شاهد بحران‌های فصول قبل نباشیم. استقلال امسال هم از نظر کادر فنی و هم بازیکن نفرات بسیار خوبی را در اختیار دارد و این شایستگی را دارد که قهرمان لیگ بیستم باشد البته اگر باز هم اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ ندهد.

بازیکن اسبق آبی‌پوشان با اشاره به بدهی استقلال به استراماچونی افزود:

فقط امیدوارم این بدهی که سال گذشته باید پرداخت می‌شد امسال تبدیل به بحران برای استقلال نشود. این سوال را بارها پرسیده‌ایم چرا قراردادی بسته می‌شود که مدیران از پس پرداخت آن برنمی‌آیند؟ این موضوع تبدیل به یک بحران در فوتبال ایران شده و حتی تیم ملی هم از آن مستثنی نیست. متاسفانه همیشه هم در پرونده‌های فیفا بازنده هستیم و کلا یک اتاق در فیفا گذاشته‌اند تا به شکایت‌هایی که از فوتبال ایران می‌شود رسیدگی کند! مسئولان قبلی هم فقط برای رفع مسئولیت قرارداد می‌بستند و با خود می‌گفتند مدیر بعدی پاسخگوی شکایات خواهد بود.

او در ادامه بیان کرد:

متولیان باشگاه بزرگ استقلال باید کسانی که باعث بروز این مشکل شده‌اند را شناسایی کرده و از آنها غرامت بگیرند. مشکل بدهی استراماچونی باید سال گذشته حل و فصل می‌شد تا کار به اینجا نکشد. وقتی قراردادی می‌بندیم، باید پول آن را بدهیم و اگر چنین نکنیم، از ما شکایت می‌کنند و پنجره ما بسته می‌شود. این یک مساله کاملا ساده است اما ظاهرا برخی آن را درک نمی‌کنند و تصورشان این است که رای فیفا هم مثل آرای کمیته انضباطی و فدراسیون فوتبال است در صورتی که فیفا با هیچ کشور و باشگاهی شوخی ندارد. امیدوارم غائله استراماچونی و مطالباتش زودتر حل و فصل شود و مبادا استقلال در این قضیه ضرر کند. 

 

ارسال نظر