هدف حفظ سهمیه والیبال کردستان در لیگ برتر است

سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان تاکید کرد: هدف حفظ سهمیه کردستان در لیگ برتر والیبال است و در هر بازی بهترین عملکرد خودمان را ارائه می‌دهیم.

هدف حفظ سهمیه والیبال کردستان در لیگ برتر است

پس از وقفه‌ای یک ماهه در مسابقات لیگ برتر والیبال، سوت دوباره دور رفت رقابت‌ها از روز یکشنبه زده خواهد شد. با تصمیم تیم‌ها و اعلام فدراسیون والیبال، مسابقات دور رفت از هفته هشتم به صورت متمرکز و به میزبانی تهران برگزار خواهد شد. قرار بود رقابت‌ها در سه سالن انجام شود اما به دلیل مسابقات کشتی در سالن آزادی، رقابت‌های والیبال در دو سالن فدراسیون و حجاب برگزار خواهد شد. همین مسئله فشردگی مسابقات را بیش‌تر کرده است.

طبق برنامه اعلام شده در هفته نخست روزهای یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه ساعات ۱۱، ۱۴ و ۱۷ شش بازی در روز انجام خواهد شد. تیم راه یاب ملل مریوان بدون پیروزی و امتیاز در رده چهاردهم جدول رده بندی قرار دارد و در بازی نخست روز یکشنبه ساعت ۱۱ مقابل تیم هراز آمل قرار خواهد گرفت. هراز آمل با ۴ پیروزی و ۱۱ امتیاز در مکان هفتم جدول رده بندی ایستاده است.

آرش صادقیانی ، درباره پیگیری مسابقات لیگ برتر در تهران به صورت متمرکز گفت: با توجه به تشدید بیماری کرونا و درگیری چند تیم از جمله تیم راه یاب ملل با ویروس کرونا ، وقفه‌ای در رقابت‌ها ایجاد شد. در نشست هم اندیشی با حضور مدیران عامل باشگاه‌ها و سرمربیان تصمیم بر این بود مسابقات در سه سالن برگزار شود اما سالن آزادی در اختیار فدراسیون نیست و به همین دلیل دو سالن در نظر گرفته شد.

سرمربی تیم راه یاب ملل مریوان تاکید کرد: برگزاری مسابقات در دو سالن، فشردگی رقابت‌ها را بیش‌تر کرده است و همین کار را سخت‌تر می‌کند. در تایم صبح نیز بازی برگزار می‌شود و تیم راه یاب دو بازی ساعت ۱۱ و یک بازی ساعت ۱۴ دارد. برگزاری بازی در ساعت صبح مشکل است چرا که در تایم صبح تیم‌ها کار تاکتیکی کم‌تر انجام می‌دهند.

وی درباره بازی مقابل هراز آمل گفت: بازی نخست مقابل هراز است که تیم قدرتمندی است. در واقع هراز همان تیم کاله است. پس از رهایی بازیکنان و کادر فنی از ویروس کرونا ، تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و شرایط بهتری داریم. ۷-۸ بازیکن تیم راه یاب کم تجربه هستند. می‌خواهیم والیبال خوبی به نمایش بگذاریم و در هر بازی شاهد پیشرفت باشیم.

صادقیانی اظهار داشت: هدف تیم راه یاب حفظ سهمیه کردستان در لیگ برتر والیبال است. تیم‌های دیگر شرایط بهتری از ما دارند و ما خود را با آنها مقایسه نمی‌کنیم. می‌خواهیم در مسابقه بهترین خودمان باشیم و نتیجه‌ای متناسب با شرایط خودمان کسب کنیم.

 

ارسال نظر