پرسپولیس و پدیده پیشین مقابل هم

امیر حسین بیات دروازه بان فصل گذشته پرسپولیس در ترکیب تیم بادران در بازی دوستانه این تیم مقابل سرخپوشان پایتخت قرار داشت تا خیلی زود رو در روی هم تیمی های سابق خود قرار بگیرد .

پرسپولیس و پدیده پیشین مقابل هم

امیرحسین بیات، دروازه‌بان جوان فصل قبل پرسپولیس که در فصل نقل و انتقالات از  جمع سرخ‌پوشان جدا شد، در فصل آینده در جمع بادرانی‌ها حضور دارد. بیات در بازی دوستانه تیمش روبروی پرسپولیس قرار گرفت و نمایش خوبی را از خود نشان داد.

تقابل او در این بازی برابر لک و رادوشوویچ صحنه‌های جالبی را رقم زده بود.

پرسپولیسی ها که باوجود غیبت ملی پوشان خود دیداری دوستانه را برنامه ریزی کرده بودند، مقابل بادران متوقف شدند. بوژیدار رادوشویچ، سعید حسین‌پور، سید جلال حسینی، احسان حسینی، سعید آقایی، علی شجاعی، میلاد سرلک، محمد شریفی، امید عالیشاه، آرمان رمضانی و مهدی عبدی نفرات اصلی سرخپوشان را در نیمه نخست تشکیل دادند.

در همان ابتدای مسابقه پرسپولیس صاحب یک ضربه پنالتی شد اما امید عالیشاه این ضربه را به بیرون زد. شوت او از گوشه سمت چپ دروازه راهی اوت شد تا سرخ ها از گلزنی در نخستین دقایق مسابقه باز بمانند. بازیکنان بادران در یکی دو صحنه روی دروازه پرسپولیس خطرساز شدند اما رادوشویچ با عملکرد مناسب این توپ ها را مهار کرد.

در دقیقه ۴۵ مهدی عبدی با ضربه‌ای دقیق و دیدنی توپ را از بالای دستان دروازه‌بان بادران تبدیل به گل اول بازی کرد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

نیمه دوم در حالی آغاز شد که کمال کامیابی نیا، حامد لک و احسان پهلوان به جای آرمان رمضانی، رادوشوویچ و محمد شریفی وارد زمین شدند. چند دقیقه پس از آغاز این نیمه سیدجلال حسینی با تکل خود دروازه سرخ ها را نجات داد. در دقیقه ۶۸ امید عالیشاه سانتری روی دروازه تیم بادران ارسال کرد اما این سانتر کوتاه در ادامه راه به مدافع این تیم برخورد کرد و راهی دروازه شد تا پرسپولیس با نتیجه دو بر صفر از حریف لیگ یکی خود جلو بیفتد .

اما این سانتر کوتاه در ادامه راه به مدافع این تیم برخورد کرد و راهی دروازه شد تا پرسپولیس با نتیجه دو بر صفر از حریف لیگ یکی خود جلو بیفتد .

اما به ترتیب در دقایق ۷۶ و ۷۹ تیم بادران گل تساوی را به ثمر رساند. این در حالی بود که در صحنه گل دوم بازیکنان پرسپولیس به صحنه ای که توپ به دست بازیکن بادران برخورد کرد و داور خطای اعلام نکرد، معترض بودند.

بازی دوستانه پرسپولیس و بادران با همین نتیجه ۲-۲ به پایان رسید

 

ارسال نظر