آخرین وضعیت پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

یک رسانه عربی در گزارشی به پرونده شکایت النصر از پرسپولیس پرداخته و از طرفین پرونده مصاحبه گرفته است.

آخرین وضعیت پرونده شکایت النصر از پرسپولیس

سایت «الکوره» عربی امروز در گزارشی به موضوع شکایت النصر علیه پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا 2020 پرداخت و در این رابطه از طرفین پرونده مصاحبه ای منتشر کرد.

در زمینه اعتراض النصر علیه پرسپولیس ، مسئولی از باشگاه سعودی در رابطه با این پرونده گفت: النصر تمام جوانب موضوع را بررسی کرد و شکایت خود را با تمام قانون شکنی های پرسپولیس به کنفدراسیون آسیا ارسال کرد.

وی افزود: النصر در این پرونده از مارکوس موتا وکیل بین المللی استفاده کرد تا یادداشت شکایت خود را به کمیته استیناف ارسال کند. این وکیل سرشناس در پرونده سیتی پیروز شد و این تیم جواز حضور در لیگ قهرمانان اروپا را پیدا کرد. البته دو وکیل بین المللی دیگر در این پرونده به موتا کمک کردند.

اما در مقابل پرسپولیس اعتراض النصر را ضعیف و بی اساس می داند. در همین رابطه علیرضا اشرف، مدیر رسانه ای پرسپولیس در مصاحبه با سایت الکوره گفت: اعتراض النصر ضعیف است. آنها به اموری اعتراض کردند که پایه و اساسی ندارد. آنها در برخی موارد حتی از سوء نیت استفاده کردند تا پرونده اعتراض خود را تقویت کنند. 

وی افزود: ما پرونده خود را به AFC ارسال کردیم و در آن همه چیز را به وضوح توضیح دادیم. ما مطمئن هستیم در این پرونده رای ما به نفع ماست. در بدترین حالت در این پرونده AFC برای ما جریمه مالی درنظر می گیرد و به هیچ وجه ما را از بازی در فینال لیگ قهرمانان آسیا محروم نمی کند.

انتظار می رود حکم نهایی کمیته استیناف کنفدراسیون آسیا در میانه های هفته آینده صادر شود.

 

منبع: فارس

ارسال نظر