ایرانی ها در نظرسنجی AFC درخشیدند+ عکس

علاقه‌مندان به فوتبال در ایران علاقه خاصی به رای دادن و حضور در نظرسنجی‌های ارگان خبری لیگ قهرمانان آسیا نشان می‌دهند.

ایرانی ها در نظرسنجی AFC درخشیدند+ عکس

 رسانه رسمی لیگ قهرمانان آسیا و کنفدراسیون فوتبال قاره که در هم ادغام شده است، هر روز با سیل عظیمی از مخاطبان ایرانی مواجه می‌شود. علاقه‌مندان به فوتبال در کشورمان، به صورت روزانه مشغول مطالعه و تحقیق آخرین اخبار و اتفاقات هستند و یکی از سایت‌های مورد علاقه آنها، ارگان رسمی AFC است.  

از سوی دیگر، آنها به صورت مداوم در نظرسنجی‌های مربوط به لیگ قهرمانان آسیا شرکت می‌کنند و به همین خاطر همین عشق و علاقه وصف‌ناپذیر است که میزان رای بازیکنان و مربیان ایرانی، همواره در قسمت نظرسنجی‌ها، بیش از سایر کشورهاست. ایران از این نظر که چهره‌های فوتبالی این کشور، به شدت مورد حمایت هواداران قرار دارند، در قاره آسیا زبانزد است و پس از عبور از رکوردهایی چون پرتماشاگرترین بازی‌های لیگ قهرمانان یا پراستقبال‌ترین فینال تمام دوره‌ها، حالا هواداران فوتبال در ایران مشغول عبور از رکورد رای دادن به چهره‌های محبوب خود هستند.  

این تصاویر، نتیجه آخرین آرای ثبت شده در نظرسنجی‌های ارگان خبری لیگ قهرمانان آسیاست که غیر از انتخاب بهترین مدافع میانی، در سایر بخش‌ها، یک نماینده از کشورمان توانست صاحب عنوان «بهترین» شود.  

بهترین مربی آسیا در بخش رقابت‌های غرب لیگ قهرمانان: یحیی گل‌محمدی (پرسپولیس)  

 

بهترین مدافع راست لیگ قهرمانان در بخش غرب: سیامک نعمتی (پرسپولیس) 

 

بهترین مدافع میانی لیگ قهرمانان در بخش غرب: مایکن (النصر عربستان) شجاع خلیل‌زاده و محمدحسین کنعانی آرای ایرانی‌ها را تقسیم کردند. 

 

بهترین مدافع چپ لیگ قهرمانان در بخش غرب: سعید آقایی (پرسپولیس) 

 

بهترین مهاجم لیگ قهرمانان در بخش غرب: امیرارسلان مطهری  (استقلال) 

 

بهترین هافبک لیگ قهرمانان در بخش غرب: بشار رسن (پرسپولیس) 

 

بهترین دروازه‌بان لیگ قهرمانان در بخش غرب: حامد لک (پرسپولیس)  

 

محبوب‌ترین تیم ایرانی: تراکتور (البته به خاطر ایجاد تغییرات گسترده در آرا، نتیجه این بخش بروزرسانی نشد اما افراد زیادی در نظرسنجی شرکت داشتند.) 

 

 

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر