مهمانی سفیر ایران برای ملی پوشان+ عکس

اعضای تیم ملی جمعه شب در ضیافت شام سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگووین حضور یافتند.

مهمانی سفیر ایران برای ملی پوشان+ عکس

رضا قلیچ خان،سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی و هرزگووین در این مراسم خطاب به اعضای تیم ملی کشورمان گفت: خوشحالم در جمع شما حضور دارم. از دیدن بازی شما در برابر بوسنی و همچنین از کار تیمی خوبی که داشتید لذت بردیم. انشاالله که آینده خوب و روشنی داشته باشید.

در ادامه دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی کشور با تشکر از سفیر ایران در سارایوو خطاب به اعضای تیم ملی کشورمان گفت: از حضور در بوسنی خوشحالم. همچنین میدانم فضای این کشور برای شما حال و هوای شادی را به ارمغان آورده است و امیدوارم تا انتهای کار این شادی را ادامه بدهیم.

مهدی محمد نبی، دبیرکل فدراسیون هم در این ضیافت عنوان کرد: ضمن تشکر از آقای سفیر بابت استقبال و همراهی مجموعه سفارت جمهوری اسلامی ایران از لحظات نخست حضور کاروان تیم ملی باید بگویم اعضای تیم ملی که هم اکنون دور هم جمع شده‌اند در واقع اعضای یک خانواده هستند. واقعیت این است که این نفرات جدا از شایستگی‌های فنی از دید سلامت و اخلاق هم در نوع خود بی‌نظیر هستند. جو فوق‌العاده صمیمانه‌ای در اردو وجود دارد و خوشحالیم تیم ملی بوسنی که یک تیم اروپایی محسوب می‌شود را با زحمات آقای اسکوچیچ، سایر مربیان، بازیکنان و کادر سرپرستی شکست دادیم و با تلاش و صمیمیت همین روند را برای جام جهانی قطر ادامه خواهیم داد.

در پایان از سوی دبیر کل فدراسیون و سرمربی تیم ملی پیراهن شماره ۱۰ تیم ملی به سفیر ایران در بوسنی و هرزگووین اهدا شد.

عکس

منبع: خبر ورزشی

ارسال نظر