کنایه پرسپولیسی ها به استقلال

تیم پرسپولیس قصد داشت که رضا قوچان نژاد را به خدمت بگیرد که به دلیل مشکلات مالی موفق به این کار نشد.

کنایه پرسپولیسی ها به استقلال

شرایط مالی پرسپولیس اصلاً خوب نیست و با وجود اینکه دو هفته از روی کار آمدن تیم مدیریتی جدید در باشگاه می‌گذرد گشایشی در مشکلات ایجاد نشده است.

حساب باشگاه بعد از پرداخت بدهی کلان برانکو کاملاً خالی شده و هیچ خبری از حصول درآمدهای جدید نیست.

در این شرایط تعطیلی لیگ برتر کمک کرده تا وضعیت آشفته تیم زیاد سر و صدایی بلند نکند ضمن اینکه بازیکنان فعلاً کارشان را می‌کنند و منتظر تحقق وعده‌های مدیریت جدید هستند اما باز هم خبری از پول نیست.

در این میان جدا از پرداخت نشدن طلب بازیکنان و کادر فنی شامل طلب‌های عمده فصل قبل و دریافتی فصل جدید، بحث جذب بازیکن جدید مطرح بود که به جایی نرسید چرا که هیچ پولی در باشگاه وجود ندارد و بی‌پولی عملاً راه را بر جذب مدافع و مهاجم بسته است.

دو سه روز قبل جعفر سمیعی اعلام کرد برای جذب هر بازیکنی که کادر فنی بخواهد محدودیتی وجود ندارد اما شرایط مالی باشگاه عملاً امکان جذب هر بازیکنی را بسته است. به طور مثال وقتی بحث جذب رضا قوچان نژاد پیش آمد و حتی موافقت این بازیکن هم برای حضور در ایران مطرح شد پرسپولیس نتوانست خواسته مالی او را برآورده کند. پیشنهادی که گوچی به پرسپولیس داد چیزی حدود ۲۰ میلیارد تومان بود و با اینکه خود قوچان نژاد هم به‌شدت پرسپولیسی است و این تیم را دوست دارد و حاضر شده بود برای نخستین بار در فوتبال ایران بازی کند، باشگاه نتوانست خواسته مالی او را برآورده کند و حالا که این قضیه کلاً منتفی شده اعضای تیم پرسپولیس به کنایه می‌گویند باشگاه ما پول ندارد و بی‌پولی محدود به باشگاه ماست چون اگر استقلال بود راحت این پول برایش فراهم می‌شد و بازیکن مدنظرشان را می‌گرفتند!

پرسپولیس پولی ندارد تا به بازیکنان و مربیان بدهد و این مشکل و بحران ناشی از آن مثل یک بمب ساعتی در باشگاه نزدیک به انفجار است اما این همه مشکلات پرسپولیس نیست.

همین حالا کادر فنی پرسپولیس لباس زمستانی ندارد و در شرایط آب و هوایی فعلی تهران که در میانه پائیز کاملاً زمستانی شده به مربیان تیم فینالیست آسیا لباس زمستانی نداده‌اند. در عین حال مربیان پرسپولیس از بادگیرهای فصل قبل‌شان استفاده می‌کنند و شرایط اصلاً جالب نیست. از سویی یحیی گل‌محمدی هم که از این وضعیت کلافه است به همکاران خود گفته از هر لباسی با هر رنگی که در اختیار دارید استفاده کنید!

چند روز قبل که هوای تهران سرد شد بازیکنان نفری یک دست ملانژ (بلوز گرم تمرینی) دریافت کردند اما به کادر فنی لباسی داده نشده است و اگر همین خبر در سطح آسیا پخش شود همه این سؤال را از یکدیگر خواهند پرسید که این تیم با این شرایط مالی و تدارکاتی چطور توانسته تا فینال لیگ قهرمانان برسد؟

پرسپولیس به زودی باید زمین تمرینی جایگزینی هم برای روزهای بارانی و برفی انتخاب کند چرا که زمین ورزشگاه شهید کاظمی کشش تمرینات متوالی و سنگین در فصل سرد را ندارد. از همین رو بحث اجاره زمین پژوهشگاه نفت مطرح است اما مشکلات مالی باشگاه باعث شده تا هنوز این مسأله قطعیت پیدا نکند و این مسأله هم به نگرانی‌های کادر فنی افزوده است.

 

ارسال نظر